BZ WBK Partner otworzył pięć kolejnych placówek licencyjnych

Tagi:

Nowe placówki BZ WBK Partner powstały w Ciechocinku, Gdańsku,  Człuchowie, Iławie i Łodzi. W najbliższych dniach planowane są kolejne otwarcia placówek BZ WBK Partner.

W lipcu Bank Zachodni WBK będzie miał już 50 placówek partnerskich w całej Polsce. Rozwój sieci odbywa się w małych i średnich miastach oraz na obrzeżach dużych aglomeracji. Pierwsza placówka BZ WBK Partner rozpoczęła działalność w listopadzie 2008 r. Od tego czasu w całej Polsce powstały 44 placówki partnerskie, a na koniec 2009 r. ma ich funkcjonować 100.

Rozwój BZ WBK Partner w kryzysie

Koszt inwestycji w dwustanowiskową placówkę BZ WBK Partner z pełnym wyposażeniem wynosi ok. 22 tys. zł. Placówka partnerska osiąga rentowność w ciągu 5-6 miesięcy. Partner BZ WBK nie ponosi opłat wstępnych, otrzymuje bezpłatne i cykliczne szkolenia oraz samodzielnie decyduje o miejscu lokalizacji przyszłego oddziału.

Placówki partnerskie dysponują pakietem produktów Banku Zachodniego WBK, który zawiera m.in. lokaty oszczędnościowe, kredyty gotówkowe, konta osobiste, karty płatnicze, usługi Western Union, przyjmowanie płatności za rachunki oraz na zasadzie pośrednictwa, karty kredytowe, kredyty hipoteczne oraz produkty dla firm.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu