Business Management Software twórcą technologii „Analityka Finansowego” dla Wolters Kluwer Polska

przez | 24/06/2009

Tworzenie nowoczesnych narzędzi i systemów informatycznych wnoszących na polski rynek informatyczny nową jakość to wyzwanie, które stawia przed sobą Business Management Software. Doskonałym przykładem jest „Analityk finansowy”, innowacyjne pod względem technologicznym narzędzie analizy finansowej stworzone na potrzeby Wolters Kluwer Polska. Po intensywnych pracach nad aplikacją„Analityk finansowy” debiutuje właśnie na polskim rynku.

„Analityk finansowy” jest narzędziem do analizy sytuacji finansowej firm, ich sprawności operacyjnej oraz benchmarkingu. Program posiada wiele funkcjonalności pozwalających na liczenie wskaźników ze spółek, przeprowadzanie analiz finansowych czy jednoczesne ilustrowanie pozycji firmy na tle sektora i podmiotów konkurencyjnych. Jest to jedyne kompleksowe narzędzie do analizy finansowej dostępne na rynku polskim

Wyrafinowane technologia narzędzia oraz łatwość jego obsługi są efektem półtorarocznych prac doświadczonego zespołu deweloperskiego Business Management Software Sp. z o.o. W projekcie zastosowano najnowszą technologię Microsoft zgodną z paradygmatem Rich Internet Application (RIA). Atutem RIA jest możliwość wykonania interaktywnej, zaawansowanej graficznie aplikacji z formułą jednoekranowej prezentacji treści czy też łatwa integracja z istniejącymi systemami klienta.

„Analityk finansowy” to kolejny system zaprojektowany przez Business Management Software z wykorzystaniem adaptacyjnego podejścia New Product Development (NDP). NDP kładzie nacisk na wytworzenie wartości na każdym etapie projektu oraz dostosowuje się do dynamicznie zmieniających się warunków –w momencie rozpoczęcia projektu znany był jedynie zarys podstawowych funkcjonalności produktu, a z każdym nowym etapem ustalane były dalsze wymagania technologiczne. Metodyka adaptacyjna, która jest obecnie najbardziej efektywnym podejściem w projektowaniu systemów informatycznym, po raz kolejny sprawdziła się w praktyce. Dzięki pracy w iteracjach powstało nowoczesne narzędzie spełniające wszelkie wymagania Klienta i użytkowników.

Więcej informacji o Analityku Finansowym: http://www.abc.com.pl/analityk/

www.bms.com.pl