Bombay Sapphire, Christina Aguilera i piękna biżuteria

Las Vegas to miasto hazardu, luksusu i dobrej zabawy. Od niedawna kojarzone też jest z dżinem Bombay Sapphire i piękną biżuterią. Wszystko za sprawą wyjątkowego wydarzenia jakie miało miejsce w słynnym klubie TAO.  

Stylowa biżuteria

W Las Vegas odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji biżuterii autorstwa Stephena Webstera. Podczas przyjęcia w ekskluzywnym klubie TAO designer pokazał swoje propozycje na nowy sezon. Ceniony na całym świecie projektant biżuterii, jak zawsze zaskoczył nowatorskimi pomysłami i zachwycił wszystkich miłośników pięknych dodatków. Wśród zaproszonych na pokaz gości znalazła się słynna piosenkarka Christina Aguilera, która jest twarzą marki Webster. Artystka od lat jest fanką talentu Stephena. Doceniana przez krytyków muzycznych Aguilera jest też ulubienicą stylistów i projektantów mody. Znana ze swoich metamorfoz piosenkarka od lat wierna jest jednak tylko jednej marce. Na wszystkich oficjalnych galach, zawsze ma na sobie biżuterię autorstwa Stephena Webstera. Tak samo było podczas pokazu w Los Angeles. Podczas imprezy w klubie TAO gwiazda miała na sobie diamentowy, biało-czarny naszyjnik oraz bransoletkę  z kolekcji Vortex oraz srebrny pierścionek z diamentem z linii Fly By Night. Ekskluzywne dodatki piosenkarki, podobnie jak najnowsze projekty Stephena Webstera, wzbudziły ogromne zainteresowanie wszystkich gości.

Stylowy Bombay Sapphire

Partnerem pokazu biżuterii Stephena Webstera był gin Bombay Sapphire. Marka od lat wspiera artystów oraz designerów i inspiruje ich do tworzenia innowacyjnych projektów. Dlatego nie mogło jej zabraknąć, podczas tej wyjątkowej nocy w Los Angeles. Prezentowane podczas pokazu projekty zapewniły gościom niesamowite doznania estetyczne, a dżin Bombay Sapphire zapewnił wspaniałe wrażenia zmysłowe. Wszyscy, którzy pojawili się tej nocy w TAO, mogli skosztować dwóch koktajli na bazie ginu Bombay Sapphire. Pierwszym z nich był orzeźwiający koktajl Bombay Sapphire Collins stworzony na bazie owoców leśnych, a drugim gin Bombay Sapphire z tonikiem. Dzięki tym koktajlom  goście mogli poznać wyjątkowy smak ginu Bombay Sapphire oraz odkryć możliwości tworzenia na jego bazie fantazyjnych kompozycji smakowych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu