Bezpłatna Panorama Lokalna 2009/2010 w Piasecznie, Pruszkowie i Wołominie

Eniro Polska, wydawca katalogów teleadresowych i właściciel serwisów yellow pages, wydała nową książkę teleadresową – Panorama Lokalna. Katalog zawiera oferty firm oraz spis instytucji działających w podwarszawskich miejscowościach – Piaseczno, Pruszków (Grodzisk Mazowiecki i Żyrardów) oraz Wołomin.

Panorama Lokalna to wyjątkowe medium, które jest odpowiedzią na potrzeby informacyjne i reklamowe mieszkańców podwarszawskich miejscowości. Każdego roku książka trafia bezpłatnie do gospodarstw domowych, lokalnych przedsiębiorstw, instytucji oraz wybranych urzędów. Informacje o firmach dostępne są w dwóch sekcjach – na żółtych stronach „gdy wiem, czego szukam” oraz na różowych stronach „gdy wiem, kogo szukam” – co w połączeniu z wygodnym formatem sprawia, że katalog jest łatwy w użyciu oraz przydatny w codziennym życiu mieszkańców warszawskich powiatów.

Obecnie funkcjonują 3 lokalne katalogi, wszystkie w okolicach Warszawy, ułatwiające klientom kontakt z firmami działającymi na danym terenie: Panorama Lokalna Piaseczno, Wołomin oraz wspólne wydanie dla Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego i Żyrardowa.

Tegoroczne wydanie katalogu zawiera jeszcze więcej ofert firm. Z myślą o użytkownikach oraz klientach produktu zastosowano prostą konstrukcję książki oraz inne praktyczne rozwiązania nawigacyjne, które powodują, że użytkownik łatwo i szybko znajdzie firmę, produkt lub usługę. Weryfikacji poddano również bazę dystrybucyjną gospodarstw domowych, do których trafia katalog, podążając w ten sposób za zmianami miejsc zamieszkania grupy docelowej książki – dynamicznych mieszkańców powiatów podwarszawskich, dokonujących zakupów na lokalnym rynku oraz posiadających dochody powyżej średniej dla Mazowsza.

– Każdego roku Panorama Lokalna dociera do ponad 50.000 osób. Tegoroczna książka zawiera jeszcze więcej ogłoszeń lokalnych firm pogrupowanych w konkretnych branżach, co ułatwia użytkownikom poruszanie się po katalogu i szybkie znajdowanie informacji. Odświeżona okładka, przejrzysty układ katalogu, kolorowe i widoczne oferty firm, sprawiają, że Panorama Lokalna cieszy się coraz większym zainteresowaniem sprzedających i kupujących i ułatwia im dokonywanie transakcji – mówi Adriana Misiewicz, Specjalista ds. Produktów w Eniro Polska.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu