Awanse w Biurze Reklamy i Ogłoszeń Super Expressu

Anna Sobota zostaje Zastępcą Dyrektora Działu Współpracy z Agencjami i Klientami Strategicznymi, Iza Ozga obejmuje stanowisko Kierownika Sprzedaży Bezpośredniej.

Anna Sobota awansowała w Dziale Współpracy z Agencjami i Klientami Strategicznymi „Super Expressu” na stanowisko Zastępcy Dyrektora. Będzie odpowiedzialna za operacyjną pracę z handlowcami oraz sprzedaż reklam do wydania krajowego „Super Expressu”. Wcześniej pracowała jako Kierownik Zespołu. Z „Super Expressem” związana od 2,5 roku, gdzie przeszła z Mediatak, w którym zajmowała się sprzedażą dodatku telewizyjnego „Tele Magazyn”. Dyrektorem Działu Współpracy z Agencjami i Klientami Strategicznymi jest Witold Trzciński.

Od 1 lipca Iza Ozga przejmuje obowiązki Kierownika Sprzedaży Bezpośredniej i odpowiedzialna będzie za rozwój sprzedaży reklam do wydania warszawskiego „Super Expressu”. Zespół będzie prowadził obsługę klientów z terenu Warszawy i województwa mazowieckiego. Z „Super Expressem” Iza Ozga związana jest od 2,5 roku. Od czerwca 2008 pełniła w wydawnictwie obowiązki Kierownika „TV Guide” i odpowiadała za sprzedaż reklam do „Super Express TV”. Z mediami związana jest od 1997, pracowała m.in. w sieci radia Eska.

Dyrektorem całego biura reklamy i ogłoszeń jest Marek Białek.

Zmiany mają na celu zwiększenie efektywności sprzedaży i optymalizację zarządzania kontaktami z klientami agencyjnymi i bezpośrednimi.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu