Zabawki testowane na dzieciach

przez | 23/06/2009

Pojawianie się nowego produktu na rynku, związane jest z przeprowadzeniem szeregu testów i analiz, które pozwalają jak najlepiej dopasować oferowany produkt do grupy odbiorców, maksymalizując ich zadowolenie. Wiadomo nie od dziś, że najbardziej wymagającymi odbiorcami są dzieci a produkty do nich kierowane wymagają niezwykłej pomysłowości. „Zgaduj z CzuCzu”, nie tylko pomyślnie przeszły testy dzieci w grupie wiekowej od 2 do 6 lat, ale i zdobyły aprobatę rodziców, którzy bawiąc się z pociechami mają niepowtarzalną okazję obserwować jak się ono uczy i rozwija.

„Właściwa zabawa, pod opieką mądrego i świadomego rodzica przyczynia się do rozwoju społecznego dziecka, poprzez uczenie określonych form zachowania czy współpracy, poznawczego – uczy postrzegania kształtów, kolorów, rozmiarów i struktury przedmiotów, a także fizycznego poprzez wspomaganie rozwoju mięśni i sprawności manualnej.” – podkreśla Jacek Jegierski, psycholog i współtwórca serwisu ciufcia.pl

Podczas zabawy z dziećmi, bardzo ważne jest odpowiednie dobranie zabawek do wieku i zainteresowań dziecka. Kolorowe zgadywanki z CzuCzu, to komplet czterech, podzielonych na kategorie wiekowe (2-3, 3-4, 4-5, 5-6 lat) łamigłówek. Zawierają one 150 obrazkowych zagadek w postaci pytań i odpowiedzi. „Zgaduj z CzuCzu”, to edukacyjne łamigłówki, dzięki którym Rodzic może kreatywnie spędzać czas razem z dzieckiem. Zabawa polega na czytaniu treść zagadki, a następnie pokazywaniu prawidłowej odpowiedzi. Każda łamigłówka ma swoją odpowiedź. Wystarczy odsunąć kartkę z zagadką, żeby zobaczyć rozwiązanie.

O wyjątkowości „Zgaduj z CzuCzu” przesądza fakt, że poszerzają one wiedzę dziecka, pomagają mu ćwiczyć spostrzegawczość i logiczne myślenie, co jest niezwykle istotne w konkretnym momencie rozwojowym malucha.

Zbliżają się wakacje, a „Zgaduj CzuCzu” doskonale nadają się na długie podróże. W pociągu czy w samochodzie zapewniają rozrywkę całej rodzinie.