Wysyłaj pieniądze za granicę bez żadnych prowizji

Tegoroczne oferty wakacji krajowych mogą okazać się dla wielu mało atrakcyjne. Z powodu rosnących cen w Polsce warto wybrać urlop za granicą. Praktyczny wymiar finansowy pomoże zrealizować usługa międzynarodowych przelewów pieniężnych oferowanych przez firmę LCC International – teraz dostępna na wyjątkowo korzystnych warunkach.

W obliczu kryzysu finansowego i rosnących cen wczasów krajowych, Polacy chętniej wybierają wyjazdy zagraniczne. Bułgaria, Chorwacja czy Grecja to popularne miejsca odpoczynku polskich wczasowiczów. Niejeden z nas stawia także na egzotyczne wyprawy do Egiptu czy Turcji, kuszących niezwykłą kulturą i lazurowym niebem. Wybierając się za granicę nie zabieramy ze sobą kieszonkowego, lecz kartę kredytową. Systemy bankowe w odległych, egzotycznych krajach nie zawsze jednak dają nam możliwość bezproblemowego zaopatrzenia się w tak potrzebną gotówkę. Niektóre bankomaty mogą odmówić wypłaty, zaś przy realizacji operacji ponosimy dodatkowe koszty przewalutowania. Korzystając z usługi międzynarodowych przekazów pieniężnych LCC możemy tego lata pozbyć się wymienionych problemów – teraz na jeszcze dogodniejszych warunkach.

Pierwszy i co czwarty przelew gratis

Poznański oddział LCC wysyła pieniądze do ponad 90 krajów świata na pięciu kontynentach. Bez względu na to, w jakie miejsce świata się wybieramy, gotówka trafi w nasze ręce zawsze wtedy, gdy tego potrzebujemy. Tego lata warto realizować jeszcze więcej przelewów za pośrednictwem LCC, płacąc tylko za dwa przekazy, na cztery zrealizowane. Za pierwszy i każdy czwarty z kolei przekaz gotówkowy firma nie pobiera prowizji! Pozostałe są objęte dotychczasową, dogodną taryfą w wysokości 3% od kwoty przekazu (nie mniej niż 30 zł). Odwiedzając choćby kilka oddalonych od siebie popularnych miejsc wycieczkowych nie musimy poszukiwać bankomatu, placówki bankowej czy kantoru. Klienci mogą wyjątkowo szybko i łatwo zlecić przelew bankowy za pośrednictwem Internetu, a pożądana kwota w lokalnej walucie będzie do ich dyspozycji w czasie krótszym niż 24 godziny. Dzwoniąc pod numer 061 851 3774 możemy uzyskać dokładną informację o lokalizacji punktu odbioru gotówki najbliżej miejsca naszego zakwaterowania za granicą.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu