Ticket Online i Gadu-Gadu rozpoczęły współpracę

przez | 23/06/2009

Ticket Online, platforma biletująca wydarzenia sportowe i kulturalne, i GG Network S.A., producent m.in. najpopularniejszego kultowego polskiego komunikatora Gadu-Gadu (GG) rozpoczynają współpracę w zakresie sprzedaży biletów z bazy Ticket Online poprzez media sieci GG Network.

W pierwszym etapie współpracy umożliwiono sprzedaż biletów w nowym odtwarzaczu radia internetowego OPEN.FM dostępnym w komunikatorze Nowe Gadu-Gadu. Wkrótce rozpocznie się sprzedaż biletów również na stronie www.open.fm Dzięki tej współpracy użytkownicy Gadu-Gadu będą mogli bezpośrednio w serwisach GG zamówić bilety na atrakcyjne wydarzenia w całej Polsce. – To duże ułatwienie i wygoda dla naszych użytkowników – mówi Jarek Rybus, pełnomocnik zarządu GG Network.

– Użytkownik jednym kliknięciem wchodzi w świat rozrywki, poznaje znajomych, a teraz także będzie mógł szybko wybrać się na ciekawy koncert lub ekscytujący mecz. Ticket Online biletuje wydarzenia w całej Polsce. Oferuje szeroki wachlarz wydarzeń: w bazie imprez znajdują się zarówno teatr, opera i symfonia jak i koncerty i festiwale rockowe i popowe czy mecze koszykarskie. Wiele płaszczyzn dystrybucji biletów gwarantuje klientom możliwość wyboru tej dla niego najwygodniejszej opcji. Internauta dostaje na stronie www.ticketonline.pl i na platformach partnerskich możliwość wyboru miejsca z trójwymiarowego planu widowni i szybkiego, wygodnego zakupu biletu. Użytkownicy marek Gadu-Gadu będą mogli dzięki współpracy zamówić bilet bez przechodzenia na inną platformę, mówi Iwona Lachowiecka, Country Manager Ticket Online Polska.