Show Service w stylu Art Deco

przez | 23/06/2009

Agencja eventowa Show Service wspierała pierwszą edycję Arena Design. Jest to nowy projekt Międzynarodowych Targów Poznańskich dedykowany tematyce współczesnego wzornictwa, projektowania przemysłowego i architektury .

Agencja w ramach projektu zorganizowała wieczorny bankiet – wieczór branżowy w stylu Art Deco. Był on zwieńczeniem pierwszego dnia imprezy podczas, którego odbyły się panele i dyskusje na temat nowoczesnego design oraz uroczysta gala wręczenia nagród dla najlepszych projektów. Podczas wieczoru branżowego przedstawiciele władz, projektanci, architekci i wystawcy z całego świata mogli na kilka godzin przenieść się w lata 20-te. Klimatyczne wnętrza pawilonu nr 7 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, stylowe samochody, oryginalnie ubrani ludzie, to wszystko tworzyło niepowtarzalną atmosferę znaną m.in. z filmów z Busterem Keatonem, czy Charlie Chaplinem.

…”Kluczem była dbałość o szczegóły, bo właśnie drobiazgi takie jak fotograf z miechowym aparatem, czy krążące bicykle tworzyły magię tego wieczoru. Było to niezmiernie ważne także ze względu na bardzo wymagającego odbiorcę, który na co dzień zajmuje się przecież projektowaniem wszystkiego w najdrobniejszych szczegółach”… dodaje Natalia Wolska dyrektor zarządzający Show Service Events Marketing.