Poczwórna eksplozja zniewalającego smaku – Häagen – Dazs Fruit Variety Pack

Absolutnie zniewalająca kompozycja smaków lata – świeże truskawki, delikatny banan, słodkie mango i pyszne owoce leśne. Każdy nich, otoczony kremową, lodową śmietanką, znajdziesz w jednym z czterech kuszących opakowań Häagen – Dazs Fruit Variety Pack. Nastrój zmysły! Nadchodzące lato smakować będzie zupełnie inaczej niż poprzednie…

Letnie upały nadchodzą, a z nimi czas błogiego lenistwa, plażowania, długich nocy i ciepłych wieczorów. Pragniesz zatopić się w lodowej rozkoszy Häagen – Dazs, próbować smaków, rozkoszować się słodkimi dodatkami i ofiarować sobie wyjątkową chwilę relaksu?

Fruit Variety Pack Häagen – Dazs to wszystko, czego potrzebujesz, aby oddać się letniemu szaleństwu i wybornej przyjemności. Cztery doskonałe smaki, w tym jeden, który już uwielbiasz i trzy nowości. Truskawka, której nie możesz się oprzeć, a dodatkowo banan, mango i owoce leśne – ukryte w śmietankowej kąpieli lodowej.

Owocowa wariacja na temat lodów Häagen – Dazs w czterech odsłonach Fruit Variety Pack to:

  1. .Strawberries & Cream – doskonałe świeże truskawki, zanurzone w pysznej kremowej śmietance. Ten smak zniewala, wiesz o tym doskonale…
  2. Banana & Cream – absolutnie bananowy smak, kwintesencja świeżego owocu w delikatnej śmietance!
  3. Mango & Cream – egzotycznie słodkie i soczyście orzeźwiające mango  z łagodną śmietankową nutą zabierze Cię w daleką podróż smaku.
  4. Summer Berries & Cream – owoce leśne pokryte kremową kołderką śmietanki. Połączenie proste, a zarazem doskonałe. Smak lata.

Wyobraź sobie wieczorne spotkanie z przyjaciółmi, długi spacer po plaży, romantyczną kolację na dachu najwyższego budynku w mieście. Zamknij oczy, usłysz subtelne dźwięki muzyki, poczuj letni wiatr otulający Twoje ciało i delikatny kremowo – lodowy smak owoców letnich na języku…

Tego lata jedyne, co oddziela Cię od przepysznej eksplozji zniewalającego smaku lodów Häagen – Dazs to wieczko jednego z czterech 100 ml mini opakowań Fruit Variety Pack. Przy każdym znajdziesz poręczną łyżeczkę. Dzięki niej nie musisz już się z nimi rozstawać. Teraz możesz rozkoszować się chwilą ekskluzywnej lodowej przyjemności Häagen – Dazs o każdej porze letniego dnia i letniej nocy. I możesz się nimi dzielić z przyjaciółmi… choć oczywiście nie musisz!

Häagen – Dazs Fruit Variety Pack, kompozycja czterech smaków, zamkniętych  w pudełeczkach o pojemności 100 ml. Sugerowana cena to 26,99 PLN. Häagen – Dazs Fruit Variety Pack dostępny jest w takich sieciach jak Alma, Piotr i Paweł, Delima i innych dobrych sklepach oraz wybranych stacjach BP i za pośrednictwem Family Frost.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu