Marcin Piechocki dyrektorem generalnym spółki Świat Zdrowia

16 czerwca br. zgodnie z decyzją Rady Nadzorczej Spółki Świat Zdrowia S.A. powołany został nowy Zarząd Spółki. Na stanowisko Dyrektora Generalnego awansował Marcin Piechocki, dotychczasowy Członek Zarządu i Dyrektor Operacyjny. Do Zarządu Spółki Świat Zdrowia dołączyli: Julietta Piątkowska, Bartłomiej Szymaniak i Krzysztof Bukowski.  

Obecny skład Zarządu Świat Zdrowia S.A. przedstawia się następująco:

  1. Marcin Piechocki – Członek Zarządu – Dyrektor Generalny;
  2. Julietta Piątkowska –  Członek Zarządu;
  3. Bartłomiej Szymaniak –  Członek Zarządu;
  4. Krzysztof Bukowski – Członek Zarządu.

Dotychczasowy Prezes Spółki Świat Zdrowia Dariusz Śmiejkowski podjął decyzję o rezygnacji z pełnionego stanowiska  w związku z objęciem nowych obowiązków i planów zawodowych. Obecnie łączy funkcję Wiceprezesa Grupy Torfarm i Prezesa firmy PROSPER. Z funkcji Członka Zarządu Świat Zdrowia zrezygnował również Robert Piątek, wiceprezes zarządu TORFARM SA, obecnie także członek zarządu firmy PROSPER.

Nowo powołany dyrektor generalny – Marcin Piechocki – od kilku lat zarządza operacyjnie spółką Świat Zdrowia S.A. Z wykształcenia socjolog, z zamiłowania biznesmen. Od ponad 10 lat związany z branżą farmaceutyczną i Grupą Kapitałową Torfarm, pracując na kolejnych szczeblach zarządzania. Odpowiedzialny za wdrożenie ogólnopolskiego programu lojalnościowego dla pacjentów aptek w ramach Grupy Torfarm. Jednym z ważniejszych sukcesów jest połączenie w wirtualną sieć ponad 1650 aptek na terenie całego kraju. Marcin Piechocki jest autorem przekształcenia programu Świat Zdrowia w kompleksowe narzędzie do budowania wzrostu sprzedaży i lojalności na poziomie: pacjent – apteka – producent farmaceutyczny.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu