Kancelaria Prawna Chajec, Don-Siemion & Żyto wyróżniona w konkursie The Best Law Firm 2009

Kancelaria Prawna Chajec, Don-Siemion & Żyto po raz drugi została laureatem konkursu „The Best Law Firm”. Przedstawiciele Kancelarii odebrali statuetkę Silver Award podczas uroczystej gali, która odbyła się 18 czerwca 2009 w Paryżu. W 2008 roku Kancelaria Prawna Chajec, Don-Siemion & Żyto otrzymała tytuł „The Best Law Firm 2008” w kategorii M&A and Corporate Practice (przejęcia i fuzje oraz obsługa korporacyjna).

Nagroda The Best Independent Law Firms of the Year jest wyróżnieniem dla tych firm prawniczych, które osiągają doskonałe wyniki w danym roku oraz cechują się stałą wydajnością z zakresie zarządzania i przywództwa na rynku wewnętrznym.

W cyklicznym wydarzeniu International Legal Alliance Summit and Awards biorą udział najlepsze, niezależne kancelarie z ponad 20 państw.

„Jesteśmy bardzo dumni z wyróżnienia w konkursie, w którym o zwycięstwie decydują wyniki naszej pracy. Plasuje ono Kancelarię Chajec, Don-Siemion & Żyto w prestiżowym gronie najdynamiczniej rozwijających się polskich kancelarii prawniczych. Dowodzi również naszej rzetelności w biznesie i oferowania usług na najwyższym poziomie” – powiedział Andrzej Chajec, jeden z założycieli kancelarii CDZ i wspólnik zarządzający.

The Best Law Firm to już kolejna w tym roku nagroda dla kancelarii Chajec, Don-Siemion & Żyto. W kwietniu 2009 Piotr Kryczek – radca prawny i wspólnik Kancelarii Chajec, Don-Siemion & Żyto – otrzymał jedno z trzech wyróżnień w konkursie Prawnik pro bono. Ranking promuje prawników, którzy bezinteresownie służą swoją wiedzą i doświadczeniem m.in. osobom fizycznym, organizacjom pozarządowym, udzielają porad prawnych oraz uczą innych prawa. Konkurs organizowany jest przez Fundację Uniwersyteckich Poradni Prawnych i dziennik Rzeczpospolita.

Zwycięzców konkursu The Best Law Firm wyłania Jury składające się ze 100 przedstawicieli kancelarii prawnych kadry kierowniczej wyższego szczebla we wszystkich głównych sektorach przemysłu. Rygorystyczny i poufny proces oceny oparty jest zarówno o doświadczenie i znajomość rynku, jak i o informacje dostarczane przez samych kandydatów. W tym celu organizowane są spotkania kandydatów z przedstawicielami Jury. Spotkania prowadzone są w ciągu jednego dnia od 9 rano do godz. 18 po południu. W spotkaniach bierze udział ponad 700 przedstawicieli czołowych kancelarii prawniczych na świecie, takich jak (Skadden Arps, Bredin Prat, Freshfields Bruckhaus Deringer, Allen&Overy, Ashurst, Baker&McKenzie, Jones Day), z ponad 20 krajów, którzy wymieniają się doświadczeniami w zakresie budowania umiejętności do stworzenia globalnej sieci firm pokrewnych.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu