Infor programem Flex redefiniuje pojęcie utrzymania aplikacji biznesowych

Infor Flex oferuje klientom szybki i tani sposób na aktualizację oprogramowania biznesowego; Buduje nowe standardy w relacjach sprzedawca – klient

Infor ogłosił wczoraj wprowadzenie Infor Flex, przełomowego programu, który pozwala klientom na wybór jasnej, szybkiej i efektywnej kosztowo drogi do wdrożenia innowacji produktowych Infor. Poprzez pakiet oprogramowania, usług i finansowania, Infor Flex oferuje klientom możliwość uaktualnienia najnowszych wersji istniejących produktów Infor lub wymianę na inny produkt firmy. Decyzja o aktualizacji lub wymianie leży całkowicie w gestii klienta i oparta jest o potrzeby prowadzonej działalności. Infor Flex minimalizuje opłaty za liczbę licencji i / lub transakcji. Program oferuje również znaczące korzyści, takie jak szybką, tańszą metodologię wdrożenia i upusty cenowe dla dodatkowych użytkowników i modułów oraz rozwiązania uzupełniające. Program Infor Flex jest dostępny dla klientów z aktywnymi umowami na utrzymanie (maintenence).

Infor Flex ułatwia klientom wykorzystanie  innowacyjnej, zorientowanej na usługi architektury Infor (SOA) poprzez strukturę Infor Open SOA. W jej skład wchodzi m.in. Infor MyDay i nowe aplikacje komponentowe, które zostaną udostępnione do końca 2009 i w 2010 roku. W wielu przypadkach klienci są uprawnieni do korzystania z tych możliwości bez dodatkowych opłat, w ramach obowiązujących umów. Infor Flex zapewnia klientom szybką i tanią drogę do skorzystania z tych innowacji, ułatwiając im adaptację nowych produktów SOA. Łącząc niższe opłaty i szybką realizację usługi, Infor Flex umożliwia klientom podniesienie poziomu sprawności biznesowej i funkcjonalności.

“Celem Infor Flex jest dostarczanie wartości wraz z innowacją, nagradzanie klientów za ich lojalność i oddanie im ostatecznego wyboru i kontroli nad przyszłością swojego oprogramowania”, powiedział Jim Schaper, prezes i dyrektor generalny firmy Infor. „Infor buduje nowe standardy w relacji klient-sprzedawca, umożliwiając klientom elastyczny rozwój ich oprogramowania bez zakłócania działalności lub porzucania istniejących inwestycji. Naszym celem jest bycie dostawcą, przy którym pozostaną.”

Według opublikowanych w czerwcu raportów „The State Of Enterprise Software: 2009” i „State Of SMB Software: 2009” z Forrester Research, wymiana przestarzałych aplikacji została uznana za najważniejsze zagadnienie dotyczące oprogramowania w firmach, zarówno dużych (64 procent ), jak i małych i średnich (55 procent).

W czasach, gdy wiele budżetów IT nie rośnie lub nawet maleje, Infor Flex zapewnia klientom Infor istotne korzyści z aktualizacji swojego oprogramowania. Wykorzystując Infor Open SOA firmy umocnią swoją sprawność biznesową i będą mogły wykorzystać maksymalnie moment, w którym gospodarka powróci na ścieżkę wzrostu.

„Używamy rozwiązań Infor ERP BPCS od ponad 20 lat. Niedawno odnowiliśmy warunki naszej umowy z Infor po kilkuletnim okresie bez zmian” powiedział Wayne Gale, dyrektor generalny Stokes Seeds. Poprzez ten program i dzięki długoterminowej strategii produktu, Infor pokazał nam, że jest autentycznie zaangażowany w nasz biznes i że chce pomagać nam iść do przodu, na naszych warunkach i w naszym tempie.”

W kontekście globalnej recesji i niezadowolenia z mało elastycznej i drogiej polityki cen u wielu innych dużych dostawców oprogramowania, Flex odróżnia Infor, jako lidera w dostarczaniu wartości dla swoich klientów. W ubiegłym tygodniu Infor ogłosił również program Infor Financing, który przez pewien okres będzie oferować klientom nieoprocentowane finansowanie. Dzięki temu będą oni w stanie natychmiast poprawić swoją konkurencyjność dzięki aplikacjom biznesowym dostępnym na elastycznych i korzystnych warunkach płatności. Usługa Infor Financing dostępna jest również w ramach programu Infor Flex.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu