Happy Days z Licyto.pl – okazja na darmowe Licytki

Ruszają HAPPY DAYS z Licyto.pl. W dniach od 23 do 24 czerwca wszyscy nowo zarejestrowani i wszyscy już zadomowieni użytkownicy serwisu otrzymają darmowe  zestawy Licytek.  

Zestawy Licytek, czyli 3 minutowych pakietów czasowych potrzebnych do prowadzenia licytacji, pozwolą nowym i starym użytkownikom wziąć udział w aukcjach bez konieczności zakupu Licytek. Dla nowych, świeżo zarejestrowanych użytkowników, serwis licyto.pl przygotował do wypróbowania zestaw 3 Licytek. Użytkownicy już funkcjonujący na licyto.pl mogą liczyć na darmowy zestaw 2 Licytek.

„Darmowe zestawy Licytek to propozycja nie tylko dla tych, którzy jeszcze nie licytowali na naszym serwisie, ale i też ukłon w stronę osób, które są z nami już od jakiegoś czasu. Spróbujcie i dołączcie do zwycięzców. Teraz nic to nie kosztuje.” – mówi Piotr Łuczak, właściciel firmy VIP.

Serwis aukcyjny licyto.pl wykorzystuje nowatorski pomysł oparty na płaceniu za czas spędzony na aukcji a nie podbicia. Pakiet 3 minut kosztuje na Licyto.pl 5.90 zł. Uzytkownik ma mozliwość licytowania wybranych przez siebie towarów nawet na 3 aukcjach jednocześnie. Licyto.pl zastosowało również blokadę najwyższej oferty – nie można licytować do momentu przebicia przez innego uczestnika. Dodatkowo na licyto.pl automat można ustawić tylko na jednej licytacji. Oznacza to, że na pozostałych aukcjach musimy grać ręcznie. W ten sposób, zdaniem właściciela, wszyscy użytkownicy licyto.pl mają równe szanse na wygraną, a osoba z dużą ilością pakietów nie może ustawiać wszędzie automatów.

Serwis jak na razie oferuje 8 kategorii produktowych (m.in. RTV/AGD, sprzęt komputerowy czy telefony, ale też zabawki oraz asortyment z zakresu zdrowia i urody). Serwis oferuje wyłącznie fabrycznie nowe produkty z gwarancją producenta. Licytki, czyli pakiety minut do wykorzystania na aucjach, można nabyć m.in. za pomocą wygodnych doładowań przez sms lub wykupując pakiety na stronie www.licyto.pl za pomocą platnosci.pl.

Licyto.pl planuje systematycznie zwiększać ilość aukcji, które kończą się jednocześnie. Strategia rozwoju przewiduje sprzedaż produktów na duża skalę nie tylko na rynku polskim.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu