ERBUD zbuduje budynek wielorodzinny na „Osiedlu Przy Promenadzie” w Warszawie

ERBUD podpisał umowę, 22 czerwca 2009 roku, na budowę wielorodzinnego budynku mieszkalnego w ramach realizacji III etapu inwestycji „Osiedle Przy Promenadzie” w Warszawie. Wartość kontraktu wynosi 25,6 mln zł netto. W bieżącym roku zostaną zrealizowane roboty budowlane o wartości 8 mln zł. Inwestorem jest firma Przy Promenadzie Sp. z o.o. z Grupy Kapitałowej LC Corp.

Wielorodzinny budynek mieszkalny powstanie przy zbiegu ulic Mikołajczyka i Rechniewskiego. Na parterze znajdą się pomieszczenia usługowe. Budynek będzie posiadał również garaż podziemny. Rozpoczęcie prac budowlanych nastąpi niezwłocznie w momencie przekazania przez inwestora prawomocnego pozwolenia na budowę. W 2009 roku zostaną zrealizowane roboty budowlane o wartości 8 mln zł.

To trzecia umowa podpisana przez ERBUD SA na realizację „Osiedla Przy Promenadzie”. Poprzednie opiewały na ok. 40 mln zł oraz na 115,9 mln zł. Umowa z Przy Promenadzie Sp. z o.o. jest czwartą umową podpisaną przez ERBUD SA ze spółką należącą do Grupy Kapitałowej LC Corp.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu