Centrum Klima uruchomiła nowy serwis produktowy

Centrum Klima – lider w segmencie wentylacji i klimatyzacji w Polsce – uruchomiła nowy serwis internetowy klimatyzatorów marek Mistral i Galanz. Witryna adresowana jest głównie do odbiorców indywidualnych, którzy będą mogli zapoznać się ze szczegółową ofertą produktową i informacjami technicznymi ułatwiającymi dobór urządzeń. Odwiedzający znajdą również wiele profesjonalnych porad na temat klimatyzacji.

Strona www.klimatyzatorymistral.pl prezentuje ofertę zawierającą szczegółową specyfikację techniczną oraz zdjęcia produktów. Serwis posiada funkcję sklepu, dzięki czemu użytkownicy mogą złożyć zamówienie on-line. Ponadto, dostęp do kompleksowej informacji na temat montażu pozwala klientom indywidualnie ustalić zakres i rodzaj materiałów potrzebnych do instalacji klimatyzatora. Witryna została wzbogacona również o centrum informacji, w którym można znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, a także kontakt do autoryzowanych punktów serwisowych.

„Ideą nowej strony jest przekazanie kluczowych informacji o produktach, a także promocja naszych marek. Zależało nam na tym, aby serwis był interaktywny i wyróżniał się niebanalną kreacją graficzną. Mamy nadzieję, że dzięki szczegółowej i ciekawej prezentacji oferty witryna stanie się kompendium wiedzy dla wszystkich osób zainteresowanych zakupem klimatyzatorów” – mówi Piotr Wiśniewski, dyrektor ds. marketingu Centrum Klima SA.

Serwis oddaje wyrazisty charakter marek Mistral i Galanz, a nowoczesna grafika odpowiada trendom wykorzystanym w koncepcji wizualnej zastosowanej na stronie www Centrum Klima. Kolorystyka strony bazuje na dwóch podstawowych barwach: intensywnej ciepłej czerwieni i chłodnej niebieskiej tonacji, co koresponduje z charakterem branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

W maju 2009 Centrum Klima uruchomiła nową, korporacyjną stronę www. Witryna adresowana jest do partnerów biznesowych, handlowców, potencjalnych inwestorów i dziennikarzy. Prezentuje informacje o firmie, aktualności z życia spółki, nowości produktowe i najświeższe wieści z rynku wentylacyjno-klimatyzacyjnego. Strona www.klimatyzatorymistral.pl jest spójna ze strategią komunikacyjną Centrum Klima, która prezentuje firmę jako dynamiczne, nowoczesne i interaktywne przedsiębiorstwo.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu