Wydaj bony na Bergsona

przez | 22/06/2009

Wraz z początkiem lata ruszyła promocyjna akcja „Wydaj Bona na Bergsona”. Robiąc zakupy w sklepach Bergson, zdobywać będziemy kupony rabatowe, dzięki którym kolejne produkty zakupimy taniej. Promocje rabatowe będą trwały aż do końca kwietnia 2010 roku

Kampania prowadzona jest w salonach firmowych na terenie całego kraju. Kupony rabatowe przyznawane są przy zakupie produktów w kwocie minimum 100 PLN. Liczba przyznawanych kuponów równoważna jest wielokrotności wydanych 100 PLN. Tak więc, za zakupy w przedziale 100 – 199 PLN, otrzymamy 1 kupon rabatowy (odpowiadający wartości 10 PLN). Przy transakcji w kwocie 200 – 299 PLN zdobędziemy 2 kupony rabatowe (20 PLN), itd.

Zdobyte kupony wykorzystamy w formie rabatu określonej kwoty, przy kolejnej transakcji w sklepie Bergsona. Przykładowo, kupując namiot turystyczny Oregon 2 za 369,00 PLN otrzymamy 3 Kupony Rabatowe, o łącznej wartości 30 PLN. Kupony te możemy wykorzystać przy następnym zakupie w salonach Bergson, obniżając rachunek kwotą rabatu 30 PLN.

Warto pamiętać, że Kupon rabatowy ważny jest przez 60 dni kalendarzowych od daty jego wydania, a jego wysokość nie może przekroczyć jednorazowo 50 PLN rabatu. Promocja dotyczy wszystkich produktów w sieci sklepów Bergsona, z wyłączeniem produktów już objętych innymi rabatami.