VIa z Ostrowca wylosowana spośród tysięcy klas

przez | 22/06/2009

Klasa VIa ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Ostrowcu Świętokrzyskim została zwycięzcą w zabawie „Wyrwij startery dla klasy!”. Uroczyste wręczenie nagrody – starterów nowej telefonii komórkowej GaduAIR – odbyło się w piątek w ostrowieckiej szkole równo z zakończeniem roku szkolnego, z samego rana.

fot_gaduair_wakacjeEkipa Gadu-Gadu dojechała z Warszawy, z prezentami oczywiście i główną nagrodą – starterami telefonicznymi.

Do klasy VIa chodzi 25 uczniów. Do konkursu zgłosił ją jeden z uczniów 13-letni Krystian. Cała klasa wiedziała o inicjatywie kolegi, ale razem z Krystianem  pozostawili ją w tajemnicy przed panią Ewą, wychowawczynią klasy.

Chcieliśmy zrobić pani niespodziankę, dlatego nic jej nie powiedzieliśmy- tłumaczy Krystian-

Postanowiłem zgłosić swoją klasę ,bardzo się cieszę, że to właśnie nam się udało!

Radości, gratulacji, uśmiechów nie było końca! Na ekipę GaduAIR i Gadu-Gadu czekała cała szkoła wraz z dyrektorem i wychowawczynią.

Jestem totalnie zaskoczona! O wygranej powiedział mi dzisiaj rano Krystian, ale na początku nie chciałam uwierzyć – cieszy się pani Ewa Błajszczak Hebo, wychowawca klasy VIa- jestem szczęśliwa, bo to dla mnie wyjątkowa klasa, a teraz jeszcze wylosowana spośród tysięcy innych.

Do udziału w wakacyjnej zabawie GaduAIR zgłosiło się kilka tysięcy klas. Zgłoszenia napływały z miast, wsi i miasteczek całej Polski. Aby zgłosić swoją klasę w konkursie wystarczyło wypełnić specjalny formularz umieszczony na stronie internetowej wakacje.gaduair.pl  i dodać hasło, jakie można przesłać za pomocą telefonu z GaduAIR. Zwycięskie hasło Krystiana to:

Hej! Nasza klasa wygrała wakacje dzięki GaduAIR! Pakuj plecak!

Klasa VIa w prezencie dostała proste, następujące kolejno po sobie numery telefonów, które są jednocześnie  numerami Gadu-Gadu.

GaduAIR to nowa telefonia komórkowa od Gadu-Gadu – www.gaduAIR.pl

Starter GaduAIR pozwala na bezpłatne korzystanie z mobilnej wersji komunikatora Gadu-Gadu w komórce, bezpłatne surfowanie po internecie, prowadzenie tanich rozmów komórkowych.

Dzięki GaduAIR masz cały wirtualny świat w komórce.

Mobilna rozrywka i komunikacja gdziekolwiek jesteś – w podróży, na wakacjach, z dala od komputera.