Ściągnij i posłuchaj, zanim zapłacisz

przez | 22/06/2009

Wydawnictwo Złote Myśli, które do tej pory przeprowadziło dwie edycje akcji „Ściągnij i przeczytaj, zanim zapłacisz” tym razem rozpoczyna akcję „Ściągnij i posłuchaj, zanim zapłacisz”. Po raz pierwszy udostępnia książkę audio w formacie mp3 pt. „Sztuka zdobywania pieniędzy” P.T. Barnuma. Akcja rozpoczyna się 22 czerwca i potrwa do 22 lipca bieżącego roku.

P.T. Barnum był jednym z pierwszych amerykańskich milionerów, który swoją wiedzą na temat zdobywania pieniędzy podzielił się z innymi. Jest uważany za jednego z prekursorów marketingu. Ponieważ do wszystkiego doszedł własną pracą, zdobyte doświadczenia pozwoliły mu dokładnie poznać zasady rządzące rynkiem finansowym.

„Sztuka zdobywania pieniędzy” zawiera wiele cennych porad na temat biznesu, osobistej efektywności, planowania oraz zarządzania nawet najskromniejszymi finansami. Jednym słowem jest to publikacja ujawniająca sekrety na temat pomnażania pieniędzy. Książka odpowiada m.in. na pytania:

  • jak zarządzać swoimi finansami?
  • jak uniknąć porażki po sukcesie?
  • jaka jest najlepsza rada na przyspieszenie osiągnięcia sukcesu?
  • jak uniknąć błędów w dążeniu do finansowego spokoju?

Ta książka nie jest dla osób, które szukają sztuczek i sposobów natychmiastowego wzbogacenia się, ale dla tych, którzy chcą poznać główne zasady osiągania sukcesu niezależnie od tego jakie są aktualne warunki rynkowe. Wydawnictwo Złote Myśli rozpoczynając akcję umożliwia swoim klientom poznanie sekretów człowieka, który od pierwszego dolara zbudował swoje imperium finansowe.

Portal Expertia.pl objął akcję „Ściągnij i posłuchaj, zanim zapłacisz” patronatem medialnym. Expertia.pl wśród wielu tematów porusza również zagadnienia związane z karierą. W dziele „Biznes” można znaleźć wiele praktycznych informacji dotyczących między innymi możliwości rozwoju zawodowego i pozyskiwania środków finansowych. Wiadomości newsowe dostarczają informacji na temat mechanizmów rynkowych i aktualnej sytuacji gospodarczej. Zapraszamy do skorzystania z akcji!