ReadyNAS Pro Business – ”Super pojemne” urządzenie dla rynku MSP

Sześciodyskowy bank pamięci ReadyNAS Pro Business jest sztandarowym produktem wysoko ocenianej i nagradzanej serii firmy NETGEAR. To prawdziwy gigant, jeśli chodzi o możliwości gospodarowania pamięcią i łączny rozmiar przechowywanych danych.  

Banki pamięci ReadyNAS są doskonale znane polskim użytkownikom, zarówno administratorom dużych sieci w firmach, jak i tych mniejszych – dedykowanych przedsiębiorstwom z sektora MSP. Dały się one poznać jako bezpieczne, łatwe w obsłudze i solidne urządzenia. Największym atutem sześciodyskowego urządzenia ReadyNAS Pro Business RNDP6610 jest właśnie możliwość przechowywania sześciu dysków jednocześnie.

RNDP6610 posiada procesor Intel multi-core, fabryczna ilość pamięci RAM to 1GB z możliwością rozszerzenia aż do 4GB. Ponadto posiada 128MB pamięci flash, 3 porty USB, wyświetlacz OLED i oczywiście 6 slotów na dyski twarde. Urządzenie może współpracować zarówno z systemem Windows, jak i z Mac i Linuxem, co czyni je bardzo wszechstronnym. Ten Super pojemny” bank dysków jest wyjątkowo prosty w konfiguracji, dzięki czemu oszczędza się sporo czasu, jaki zwykle trzeba było temu poświęcić. Problemu nie stanowi również bezpieczeństwo, dzięki systemowi ochrony RAID oraz X-RAID, które posiadają wszystkie urządzenia z rodziny ReadyNAS. Ponadto, elegancki design RNDP6610 powoduje, że będzie się doskonale prezentował w każdym biurze.

Pełna specyfikacja techniczna oraz wszelkie informacje dostępne są na stronie www.netgear.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu