Prestiżowy adres, wnętrza w stylu art deco, buty w stylu włoskim, klimat przedwojennej Warszawy

Przedwojenny klimat Warszawy, klasyczna fasada z piaskowca, powierzchnie wspólne w stylu art deco, ekskluzywne wykończenia wnętrz nawiązujące do arystokratycznego charakteru ulicy – wszystko to kusi nie tylko przyszłych rezydentów luksusowych apartamentów kamienicy Orco Property Group – Mokotowska 59. Prestiżowy adres przyciągnął tu również luksusowe marki – w parterze kamienicy wynajęto lokal handlowy pod elegancki butik z butami Giuseppe Zanotti oraz Casadei.

Luksusowy apartamentowiec położony w sercu Warszawy przy ulicy Mokotowskiej 59 łączy dyskretny urok przedwojennej stolicy z luksusem nowoczesnego miasta tętniącego życiem. Kamienica idealnie wpisuje się w otoczenie przedwojennych secesyjnych i modernistycznych budynków, nawiązując do nich swoją stylistyką. Klasyczna fasada wykonana z piaskowca została przełamana nowoczesnymi wykończeniami ze szkła i metalu. Powierzchnie wspólne w stylu art deco oddają klimat kamienic z lat 20.

„Mokotowska 59 jest jednym z niewielu nowych, ukończonych projektów dostępnych na warszawskim rynku nieruchomości. Od momentu oddania inwestycji, nabywców znalazła 1/3 lokali. Klientów przyciągają nie tylko przestronne i elegancko wykończone apartamenty, ale również gwarantowane przez Orco bezpieczeństwo transakcji z możliwością skorzystania z rachunku zastrzeżonego (escrow). W tej chwili dostępnych pozostaje kilka apartamentów o powierzchni 120, 140 oraz 240 m.kw, w tym również wyjątkowy penthouse z 5-cioma sypialniami i unikalnymi tarasami z widokiem na centrum Warszawy… W chwili obecnej ceny zaczynają się od 22.500 za m. kw. wykończonego apartamentu.”- mówi Alicja Kościesza, Sales & Marketing Director.

Wnętrza w stylu art deco, buty w stylu włoskim

Mokotowska 59 to unikatowe połączenie nowoczesnej przestrzeni ze spokojem historycznego centrum Warszawy. Kamienica zaprojektowana przez paryskiego architekta Yanna Guillemot urzeka stylem i elegancją wnętrz. Klasyczna elewacja z piaskowca, idealnie współgra z budynkami w secesyjnym i modernistycznym stylu. Ściany holu wykończone ciemnoczekoladowym tynkiem weneckim i kontrastującym piaskowcem oraz podłogi z hiszpańskiego marmuru nadają wnętrzu wyjątkowy charakter. Szczególną uwagę zwraca również wykonane w Wiedniu, według projektu Gabrieli Owczarek oświetlenie, nawiązujące do projektów Hoffmanna z lat 20.

Luksusowe wnętrza kuszą nie tylko mieszkańców, ale również znanych projektantów. W parterze kamienicy wynajęto lokal handlowy pod elegancki butik z butami Giuseppe Zanotti oraz Casadei. Włoskie buty to marka sama w sobie. Finezyjne i delikatne, doskonale wyprofilowane o nienagannym kroju. Casadei to jedna z najznamienitszych włoskich marek obuwniczych. Do dzisiaj większość projektów tej marki wykończana jest ręcznie przez mistrzów kaletnictwa. Również ikona mody Giuseppe Zanotti oferuje akcesoria z najwyższej półki. Mokotowska 59 to nie tylko luksusowe apartamenty, ale także nowy adres w notatniku każdej elegantki.

Elegancja jest  formą inteligencji.

„Elegancja jest formą inteligencji” powiedział Giorgio Armani, dlatego wnętrza Mokotowskiej 59 stanowią kombinację klasyki i nowoczesności. Dzięki współpracy projektantów wnętrz z Yannem Gulliemont architektem budynku oraz głównym architektem ekskluzywnych wnętrz warszawskiego hotelu LeRegina- Gabrielą Owczarek powstały piękne i funkcjonalne przestrzenie będące połączeniem pełnego wdzięku design’u i awangardowych pomysłów technicznych. Nowoczesne, inteligentne systemy sterujące zapewniają bezpieczeństwo i najwyższy standard.

Wśród 14 luksusowych apartamentów o powierzchni od 59 do 240 m2, nie ma dwóch takich samych wnętrz. Każdy z apartamentów ma układ z wyraźnym podziałem na dzienną strefę z dobrze oświetlonym, dzięki dużym oknom, przestronnym salonem oraz nocną część z sypialniami zlokalizowanymi od strony cichego dziedzińca. Na uwagę zasługują dwa unikatowe penthousy na 2 ostatnich kondygnacjach budynku skąd rozpościera się niepowtarzalny widok na panoramę Warszawy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu