Pierwszy zwięzca promocji Carlsberg Best Bar Tour

przez | 22/06/2009

Wyłoniono pierwszego zwycięzcę trwającej od maja tego roku akcji promocyjnej Best Bar Tour, organizowanej przez markę Carlsberg! Został nim mieszkaniec Torunia. singapur-1Laureat pojedzie jesienią tego roku, z dwójką wybranych przez siebie znajomych, wprost do Singapuru – egzotycznej metropolii u wybrzeży Półwyspu Malajskiego, by przeżyć ekscytującą przygodę z Carlsbergiem w „prawdopodobnie najciekawszych barach świata”.

Pobyt na wyspie, zwycięzcy Best Bar Tour i zaproszonych przez niego gości, zaplanowano w ekskluzywnym hotelu Ritz Carlton, zlokalizowanym w sercu Marina Centrum, otoczonym oazą ogrodów z tropikalnymi roślinami, oraz malowniczymi skałami i wodospadami wokół basenu.

„Przygotowaliśmy dla naszych zwycięzców podróż, do której z pewnością będą wracali z sentymentem. Podróż do Singapuru razem z Carlsbergiem da im możliwość poznania uroków ‘prawdopodobnie najlepszych barów’ plażowych, piłkarskich i miejskich na świecie. Chcemy, by zwycięzcy konkursu Best Bar Tour  przeżyli niezapomnianą przygodę i poczuli prawdziwą, międzynarodową barową atmosferę. Mamy nadzieję, że każdy łyk piwa Carlsberg po powrocie będzie przywodzić im na myśl te niezwykłe chwile.” – mówi Agata Pietrzyk, Junior Brand Manager marki Carlsberg.

singapur-2Gwoździem programu będzie odwiedzenie najciekawszych i prawdopodobnie najlepszych barów na świecie: plażowego, miejskiego i piłkarskiego, specjalnie wyselekcjonowanych przez Carlsberg. W jednym z nich, dwupoziomowym barze Helipad, znajdującym się na dachu budynku The Central, z widokiem na panoramę miasta, uczestnicy wyprawy przeżyją niezapomnianą zabawę i relaks pod gwiazdami. W tym miejscu na klientów czekają wygodne złote kanapy, w których można zapaść się z piwem Carlsberg w dłoni przy brzmieniach energetyzującej muzyki.

Kolejnym punktem na mapie podróży będzie Tivoli Beer Bar o sportowym charakterze, urządzony w europejskim stylu, z prawdziwą klasą, w którym można oglądać mecze na dużym ekranie z wnętrza baru lub przytulnego ogródka piwnego. Marmurowy bar, drewniana boazeria i skórzane fotele przywodzą na myśl klasyczny duński bar w Kopenhadze, a na miejscu można napić się świeżego piwa Carlsberg prosto z beczki, oraz innych unikalnych sezonowych piw, których w Singapurze można skosztować tylko w tym miejscu.

Zwycięzcy wraz z przyjaciółmi odwiedzą także jedno z najgorętszych miejsc w Singapurze – nietypowy bar plażowy Cafe del Mar, na wypoczynkowej wyspie Sentosa, słynący z plażowych imprez. Wieczorami w niesamowitej atmosferze, na białym piasku, w otoczeniu morza i palm goście mogą bawić się przy dźwiękach wibrującej muzyki, a w ciągu dnia będą korzystać z uroków słońca i plaży wylegując się na łóżkach z parasolami, czy delektując się Carlsbergiem w wynajętym na wyłączność VIP jacuzzi.

Carlsberg poza pobytem i zabawą w singapurskich barach przygotował dla swoich zwycięzców także szereg innych dodatkowych atrakcji – od wieczornych rejsów po rzece Singapur czy eleganckich i wystawnych kolacji, po relaksujący pobyt w SPA.

Promocja Best Bar Tour potrwa do końca letna. Do wygrania pozostały jeszcze  dwie nagrody główne oraz tysiące barowych gadżetów Carslsberga.