Nagrody i bonusy w Raiffeisen Banku za elektroniczne doładowania telefonu

Do wygrania telefony Nokia w konkursie Play, bonusy na rozmowy w sieciach Orange, Simplus, Mixplus, 36i6 oraz Sami Swoi.

Konkurs Play trwa od 22 czerwca do 5 lipca 2009 roku. Osoby, które w tym czasie doładują kartę pre-paid najwyższą kwotę otrzymają jedną z nagród. Minimalna kwota doładowania kwalifikująca do konkursu wynosi 25 złotych. Pierwsze cztery osoby otrzymają telefony marki Nokia. Kolejne 6 osób odtwarzacze Creative Zen Stone

W promocji Orange 10-cio procentowym bonusem premiowane są doładowania zrealizowane w dniach od 22 do 28 czerwca 2009 roku. Dodatkowe środki mogą być wykorzystany na rozmowy, SMS-y i MMS-y w sieci Orange, na połączenia z numerami stacjonarnymi oraz na transfer danych (Internet).

Osoby doładowujące telefon w sieciach Simplus, Mixplus oraz 36i6 w dniach od 22 do 28 czerwca 2009 otrzymają dodatkowo 20% wartości zasilenia! Bonus można wykorzystać na rozmowy lub SMS-y do wszystkich sieci. Wartość zrealizowanego zasilenia biorącego udział w promocji musi mieścić się w przedziale od 50 – 99 PLN.

Z kolei operator sieci Sami Swoi oferuje dodatkowe 20 procent zasilenia od wartości doładowania mieszczącego się w przedziale od 40 do 99 złotych. Dodatkowa kwota zasilenia może być wykorzystana na rozmowy lub SMS-y do wszystkich sieci.

Serdecznie zapraszamy do promocji i konkursu dostępnego na stronach Raiffeisen Banku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu