Modne zwiedzanie, czyli pierwsze w Polsce Fashion Tours

Zwiedzać można na różne sposoby. Niektórzy lubią z przewodnikiem w ręku dokładnie oglądać zabytkowe kościoły, inni natomiast z piwem w dłoni przemierzać trasę od baru do baru. Jednak obie z wymienionych możliwości nie pokazują najważniejszego- klimatu miasta i miejsc dostępnych tylko wtajemniczonym. A jak wiadomo szczególnie moda wymaga najwyższego stopnia wtajemniczenia.

Właśnie dla zainteresowanych awangardową modą i oryginalnymi sklepami powstała usługa Fashion Tours. Uczestnicy modowych wycieczek będą poznawać schowane w zakamarkach Krakowa butiki młodych projektantów, galerie autorskiej biżuterii czy komisy z ekskluzywnymi rzeczami vintage. Ich przewodnikiem będzie stylistka z firmy Osa Osobista Stylistka (www.personalstylist.pl), która w każdym z miejsc na bieżąco doradzi czy dana rzecz pasuje do zwiedzającego oraz dobierze dodatki. A wszystko to w luźnej atmosferze, z przystankami w knajpkach Kazimierza! Jak mówią organizatorki, Fashion Tours to nie tylko kolejna usługa, ale sposób na to, żeby turyści zobaczyli inne oblicze miasta. Fashion Tours mają przyczynić się do propagowania polskiej młodej mody i niebanalnych inicjatyw. Stać się alternatywą dla tradycyjnych tras turystycznych, a przy tym pokazać, że Kraków ma styl!

Strona internetowa nowej usługi dostępna jest pod adresami: www.fashion-tours.eu, www.fashion-tours.pl, a także bezpośrednio z menu serwisu www.personalstylist.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu