Konkurs „Weekend w górach” rozstrzygnięty

Po dwóch miesiącach trwania konkursu „Weekend w górach”, zorganizowanego przez Turystyczną Platformę Informacyjną ZAKOPANE-NEWS, poznaliśmy szczęśliwych laureatów. Zasady były proste, gdyż praktycznie wystarczyło utworzyć własne konto i dopełnić formalności związanych z rejestracją w serwisie, by wygrać jeden z trzech weekendów w wybranej górskiej miejscowości, przewidzianych dla dwóch osób. Być może też dlatego chętnych nie brakowało.

„Zainteresowanie konkursem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania, z czego tym bardziej się cieszymy, gdyż okazało się, że nasz serwis jest bardzo popularny. Mamy ogromną rzeszę użytkowników z całej Polski, którzy regularnie odwiedzają ZAKOPANE-NEWS, gdzie znajdują interesujące ich informacje, dotyczące wypoczynku nie tylko w samym Zakopanem, ale i na całym Podhalu” – mówi Rafał Pasterczyk, odpowiedzialny za rozwój serwisów internetowych, wchodzących w skład Turystycznej Platformy Informacyjnej POLSKA-NEWS.

„Jesteśmy przekonani, że weekendowy wypoczynek w górach będzie wspaniałym dodatkiem do zaplanowanych wakacyjnych urlopów. Mamy też nadzieję, że nasi szczęśliwi laureaci będą go mile wspominać” – dodaje.

Turystyczna Platforma Informacyjna POLSKA-NEWS to ogólnopolska sieć serwisów internetowych, stworzona przez firmę Spring Studio. Serwisy zawierają wszystkie niezbędne informacje, dotyczące ciekawych miejsc, wartych odwiedzenia, zabytków i dorobku kultury wybranych regionów naszego kraju. W każdym z serwisów internetowych POLSKA-NEWS, znajdziecie Państwo informacje o dostępnej bazie noclegowej (hotele, pensjonaty, hostele, apartamenty, kwatery prywatne), gdzie można zjeść smaczny posiłek i wypić dobrą kawę (restauracje, karczmy, puby, kawiarnie), a także gdzie i w jaki sposób spędzić miło wieczór. Osoby zainteresowane aktywnym spędzaniem czasu znajdą tutaj również inne atrakcje i informacje o miejscach, które warto odwiedzić.

Aktualne serwisy internetowe, działające w ramach POLSKA-NEWS: www.zakopane-news.eu, serwis promujący region nie tylko samego Zakopanego, ale także całego Podhala, www.krakow-news.eu, serwis poświęcony promocji Krakowa i okolic, stanowiący doskonałą bazę informacyjną dla turystów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu