Echo Miasta w obiektywie Wieteski. Niezwykły kalendarz na 7 miesięcy

Właśnie ukazała się pierwsza limitowana edycja ekskluzywnego kalendarza ECHO MIASTA 2009 „WIELKIE MIASTA
W 7 WYDANIACH”. W kalendarzu można podziwiać fotografie, które specjalnie dla „Echo Miasta” wykonał znany polski fotograf Wojtek Wieteska. Zdjęcia w poetycki i niekonwencjonalny sposób ukazują fragmenty scenerii największych metropolii w Polsce. Kalendarz jest kolejnym elementem trwającej kampanii reklamowej „Echo Miasta” skierowanej do przedstawicieli mediów i branży reklamowej, autorstwa agencji Bimers.

Nietypowym rozwiązaniem jest sama koncepcja kalendarza na siedem miesięcy. „Pomysł narodził się podczas poszukiwań sposobu na kreatywne przedstawienie naszego zasięgu. Zdjęcia 7 miast wraz z kalendarium na 7 miesięcy pokazują miejsca,
w których wydawane jest „Echo Miasta”.  Nowy kalendarz, ofiarowany w połowie roku może skłaniać do refleksji nie tylko nad czasem już minionym, ale i nad drugą, być może lepszą jego połową.” –  powiedział Rafał Madyński, Kierownik Działu Marketingu Media4mat, wydawcy Echo Miasta. „Kalendarz, to naszym zdaniem także udana próba połączenia przekazu promocyjnego ze sztuką.” – dodaje. Wieteska na każdej z siedmiu fotografii zatrzymał ulotną chwilę, impresję oddającą cząstkę atmosfery każdego z miast.