PLAY liderem rynku przenoszenia numerów

Tagi:

Po wprowadzeniu w kwietniu oferty dla Klientów przenoszących numery z innych sieci „Jedna Wizyta”, z miesiąca na miesiąc coraz więcej klientów decyduje się na przeniesienie swojego numeru właśnie do PLAY.

6 lipca nastąpi bardzo korzystna dla konsumentów zmiana przepisów dotyczących procesu przenoszenia numerów. PLAY jako jedyny operator w Polsce od początku bardzo wyraźnie opowiadał się za skróceniem całego procesu i rezygnacją z niczym nieuzasadnionej opłaty za przenoszenie numerów. Nowe przepisy PLAY przyjmuje z dużym zadowoleniem i potwierdza pełną gotowość do ich realizacji.

Zgodnie z obowiązującym obecnie systemem wystarczy jedna wizyta w salonie PLAY i jeden podpis aby skutecznie przenieść swój numer do PLAY. W marcu 40% , w kwietniu 49%, w maju już 65% klientów zmieniających operatora przeszło ze swoim numerem właśnie do PLAY.

Warto podkreślić, ze PLAY jako pierwszy i jedyny operator w kraju zrezygnował już w kwietniu z pobierania jakiejkolwiek opłaty za przeniesienie numeru z PLAY do innej sieci.

PLAY jako pierwszy operator w Polsce zaproponował Klientom zwrot pieniędzy, jakie należy zapłacić dotychczasowemu operatorowi, decydując się na przeniesienie swojego numeru do oferty PLAY FRESH , One Play oraz Play dla Firm.

Dodatkowo przy przeniesieniu numeru do Play Fresh na klientów czeka jedne ze specjalnych bonusów:

  1. -40 minut do wszystkich sieci co miesiąc przez kolejne 3 miesiące lub
  2. -60 minut do Play i na stacjonarne co miesiąc przez kolejne 3 miesiące lub
  3. -10 zł na połączenia, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci co miesiąc przez kolejne 3 miesiące

Przy przeniesieniu numeru do oferty abonamentowej ONE PLAY Klient otrzymuje jeden ze specjalnych bonusów przygotowanych tylko dla Klientów przenoszących numer z innej sieci:

  1. – 50% upustu na abonament miesięczny nawet do 10 miesięcy
  2. – nawet 700 minut do Play sieci stacjonarnych co miesiąc przez cały okres trwania umowy
  3. – nawet 120 minut do wszystkich sieci co miesiąc przez cały okres trwania umowy. W ten sposób Klient otrzymuje nawet 4000 minut za darmo do wszystkich sieci!

Klienci biznesowi, wśród których przenoszenie numerów cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, przenosząc numer do Play dla Firm mogą skorzystać z jedenego z dodatkowych bonusów:

  1. -50% upustu na abonament miesięczny nawet do 12 miesięcy
  2. -nawet 1000 minut do Play sieci stacjonarnych
  3. -nawet 250 minut do wszystkich sieci.

Klienci zainteresowani przeniesieniem numerów do głosowych ofert abonamentowych mogą również skorzystać z bardzo atrakcyjnej oferty bezterminalowej i aktualnej promocji wakacyjnej PLAY „3 miesiące bez Abonemntu”.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu