Nowy salon Sanitec KOŁO zaprasza na zakupy

Jeżeli właśnie przeprowadzasz remont swojej łazienki i szukasz odpowiednich produktów do jej wyposażenia, warto odwiedzić otwarty niedawno w Krakowie (największy w Polsce) salon łazienkowy firmy Koło.

salon_w_krakowie_aranzacja_1To ponad 850 metrów ekspozycji najnowszych rozwiązań łazienkowych, a także miejsce, gdzie oprócz inspiracji, można uzyskać darmową pomoc architekta. Ponadto goście salonu mogą obejrzeć wystawę fotografii nagrodzonych w konkursie „Źródła inspiracji: Wodna pasja”.

Nowy Salon Łazienek KOŁO w Krakowie mieści się na powierzchni aż 850 m²! Klienci dostaną tu wszystkie elementy, które potrzebne są do zaaranżowania łazienki – począwszy od produktów marek KOŁO, Keramag i Koralle, aż po płytki, armaturę i akcesoria łazienkowe wielu innych firm. Bogata ekspozycja składa się zarówno z poszczególnych modeli kabin, wanien i ceramiki oraz całych rozwiązań aranżacyjnych. Dzięki temu klienci mają ułatwiony wybór zestawu odpowiedniego dla ich łazienki. W salonie prezentowane są wszelkie nowości, które dopiero weszły do oferty firmy, np. kabiny prysznicowe Geo 6 czy linia brodzików Standard Plus.

Salon zachwyca nie tylko ofertą produktową, lecz również koncepcją architektoniczną – kwadratowe pomieszczenie, w które zostały wpisane dwa okręgi, tworzy niepowtarzalny klimat. Na czarnych ścianach wewnętrznego okręgu prezentowane są produkty ceramiczne oraz te, produkowane ze stali. Na zewnętrznym – który dzięki strukturze tynku wygląda jak betonowe bloki – umieszczone zostały rozwiązania prysznicowe.

Miejsce zakupów, miejsce spotkań

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.Otwarty na początku czerwca Salon Łazienek KOŁO to nie tylko punkt handlowy, ale też miejsce ciekawych inicjatyw artystycznych oraz spotkań z architektami i projektantami. Wraz z rozpoczęciem działalności salonu, zaprezentowana została pierwsza z planowanych wystaw – ozdobą wnętrza stały się prace nagrodzone w konkursie fotograficznym Sanitec KOŁO „Źródła inspiracji: Wodna pasja”. Klienci salonu mogą także skonsultować się z architektem, a nawet otrzymać projekt całej łazienki z wykorzystaniem produktów Sanitec KOŁO. Dzięki fachowej obsłudze i przejrzystej ekspozycji, wybór odpowiednich produktów jest prawdziwą przyjemnością.

Salon Łazienek KOŁO:

Centrum Handlowe Witek – Kraków-Modlniczka

ul. Handlowców 13

32-085 Modlnica

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu