Nowy Asset Manager EMPARK Mokotów Business Park

Anna Oleśniewicz objęła stanowisko Asset Managera EMPARK Mokotów Business Park, największego kompleksu biurowego w Polsce, który należy do firmy Heitman. Do zadań Anny Oleśniewicz należy koordynowanie kosztów i budżetowanie, a także – we współpracy z AIG Lincoln – zarządzanie środkami trwałymi do wynajmu oraz analizowanie i weryfikowanie poziomu wykorzystania posiadanej powierzchni biurowej obiektu.

„EMPARK Mokotów Business Park to wyjątkowy w skali kraju obiekt biurowy. Na jego ofertę składa się nie tylko ogromna powierzchnia biur, kształtowana zależnie od potrzeb najemców, ale i usługi dodatkowe dobrane z myślą o ich wygodzie. Jeśli weźmiemy jeszcze pod uwagę wysokość kosztów wynajmu w odniesieniu do cen, obowiązujących na rynku, to można uznać EMPARK za jedną  z najatrakcyjniejszych lokalizacji biurowych w Warszawie. Wciąż jednak naszym celem pozostaje podnoszenie jakości usług i obsługi najemców EMPARKU. Zależy nam bowiem na tym, by czuli się oni tutaj bezpiecznie i komfortowo, a dzięki temu pozostali z nami jak najdłużej” – mówi Anna Oleśniewicz, Asset Manager, European Private Equity, Heitman.

Z firmą Heitman Anna Oleśniewicz związana jest od września 2007 roku, od początku jako Asset Manager. Wcześniej pracowała w firmie Jones Lang LaSalle, gdzie pełniła funkcję Senior Consultant.

Więcej informacji o EMPARKU znajduje się na stronie www.empark.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu