MTP Liderem Usług Targowych 2009

Międzynarodowe Targi Poznańskie zostały laureatem konkursu „Lider Usług Targowych” dla przedsiębiorstw projektujących i wykonujących stoiska targowe. Uroczystość wręczenia nagrody odbyła się 18 czerwca w Poznaniu.

Głównym celem konkursu zorganizowanego po raz pierwszy przez Polską Izbę Przemysłu Targowego jest podnoszenie jakości usług targowych oraz promocja przedsiębiorstw przykładających szczególną wagę do wdrażania nowoczesnej myśli wystawienniczej i architektonicznej

Zawsze proponujemy zindywidualizowane rozwiązania, wspierające realizację konkretnych celów marketingowych. Chętnie podejmujemy się realizacji niestandardowych projektów, takich, które pozwolą wyróżnić stoisko spośród innych i przyciągną uwagę klientów, a także stworzą doskonałą przestrzeń dialogu. Czujemy się bardzo zaszczyceni, że tak szanowne Jury konkursu doceniło nasze osiągnięcia w zakresie świadczonych usług – mówi Zbigniew Józefiok, Dyrektor ds. Targowych Usług Technicznych MTP.

W skład Jury konkursu weszli wybitni polscy projektanci i twórcy współczesnej polskiej szkoły wystawienniczej: prof. zw. Witold Gyurkovich – były kierownik Pracowni Projektowania Wystaw na Wydziale Architektury i Wzornictwa poznańskiej ASP i rektor Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu w latach 1987-1990, prof. nzw. dr hab. inż. Maciej Kysiak – dziekan Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej oraz Tadeusz Piątek – uznany projektant architektury wystawienniczej.

Cały skład Jurorów zwrócił uwagę na walory przedstawionych projektów i jednogłośnie, tym razem, dokonał wyboru Międzynarodowych Targów Poznańskich jako Lidera Usług Targowych. Przez porównanie do pozostałych kandydatów Międzynarodowe Targi Poznańskie cechowała świeżość koncepcji i odwaga łączenia złożonych funkcji nowoczesnego stoiska wystawienniczego – mówi prof. Witold Gyurkovich, Przewodniczący Jury.

Międzynarodowe Targi Poznańskie to lider polskiego przemysłu targowego. Posiadają niemal 50% udziałów w rynku targowym w Polsce i są drugim organizatorem targów w Europie Środkowo-Wschodniej. Organizują niemal 80 specjalistycznych targów w Polsce oraz wystąpienia polskich firm na 50 wiodących imprezach targowych za granicą. Działalność MTP to także organizacja konferencji, i kongresów oraz imprez sportowych i kulturalnych, których z górą 1000 odbywa się rocznie na terenie największego i najnowocześniejszego w Polsce Centrum Kongresowego Poznań.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu