Łomża Beer Festiwal 2009

Marka piwa Łomża organizuje II edycję cyklu letnich imprez plenerowych pod nazwą Łomża Beer Festival. Na przełomie czerwca i lipca w ramach cyklu zostanie zorganizowanych 5 plenerowych wydarzeń w miejscowościach: Białystok (6.06), Łomża (13.06.), Olsztyn (20.06), Siedlce (27.06), Ełk (11.06). Wystąpią w nich kolejno: Budka Suflera, Perfect, Kayah, T.Love, Doda. Imprezy rozpoczynać się będą o godz. 16.00 i potrwają do godz. 24.00 (zamknięcie ogródków piwnych).

W programie m.in. zaplanowano występy zespołu coverowego Kararockers, który nie tylko odtworzy znane i lubiane piosenki, ale także zaprosi publiczność do popularnej zabawy karaoke, grając na żywo uczestnikom największe polskie przeboje. Przewidziano także liczne konkursy i animacje dla publiczności. Jedną z największych atrakcji będzie budowanie ogromnej konstrukcji ze skrzynek na butelki o kształcie „Mega Butelka Łomży”, już od godziny 16. Do tej zabawy zaproszeni zostaną uczestnicy festiwalu, spośród których wyłoniona zostanie „ekipa budowniczych“. Za właściwy montaż skrzynek i ich mocowanie będzie odpowiedzialny „Super Łomża Team” – osoby posiadające uprawnienia do prac na wysokościach, przestrzegające zasad bezpieczeństwa i BHP. Prace będą wykonywane przy odpowiednim zabezpieczeniu (kaski, uprzęże). 4 drużyny, przy aktywnym wsparciu publiczności, będą rywalizować między sobą o to, która z nich jako pierwsza zakończy budowę swojej „ściany”. Uczestnicy zostaną obdarowani nagrodami. Gotową konstrukcję będzie można podziwiać do niedzielnego poranka.

Każdy wieczór zwieńczy koncert Gwiazdy. Wszystkie imprezy poprowadzi Marek Rusinek, który obecnie współpracuje z Radiem RMF MAXXX. Znany jest ponadto ze współpracy z RMF FM (program „Zaskocz mnie”), a także z prowadzenia wielkich koncertów z cyklu „Inwazja Mocy”.

Tegoroczny Łomża Beer Festival odwiedzi 5 miejscowości regionu:
Data               Miejscowość     Miejsce                                      Gwiazda wieczoru
6 czerwca      Białystok           Rynek Sienny                           Budka Suflera
13 czerwca    Łomża               Amfiteatr, ul. Zjazd                   Perfect
20 czerwca    Olsztyn              przy Hali Urania                       Kayah
27 czerwca    Siedlce              nad Zalewem (Muchawka)       T.Love
11 lipca            Ełk                     Plaża miejska                         Doda

Łomża Beer Festival organizowany jest w macierzystej dla tej marki północno-wschodniej części kraju. Jest to jednocześnie jeden z większych projektów marketingowych prowadzonych przez właściciela marki Łomża – firmę Royal Unibrew Polska. Ubiegłoroczną, pierwszą edycję festiwalu odwiedziło łącznie ok. 25 tys. gości – fotorelację można zobaczyć na stronie www.piwolomza.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu