Kolekcja Lifeline – zdobywca Red Dot Design Award 2009

Lifeline to najnowsza kolekcja marki Klose. Zestaw o perfekcyjnym wzornictwie opartym na geometrii linii łączy wartości użytkowe z wysoką jakością wykonania. Oryginalność i innowacyjność kolekcji, stworzonej przez zespół projektantów firmy Klose, doceniło jury międzynarodowego konkursu wzornictwa przemysłowego Red Dot. Lifeline został uhonorowany tytułem Red Dot Design Award Honorable Mention 2009.

s7301551Zakończone w minionym tygodniu Międzynarodowe Targi Poznańskie Meble 2009 były okazją do zaprezentowania najnowszej kolekcji firmy Klose. Lifeline to linia mebli do salon i jadalni o odważnym, nowoczesnym wzornictwie. Geometryczne formy brył pomimo prostoty kształtów pełne są dynamizmu. Kolekcja pozbawione zbędnych detali przyciąga uwagę perfekcją wykończenia. Meble wykonane są z drewna dębowego w połączeniu z naturalną okleiną dębową.

Goście licznie odwiedzający stoisko Kolekcji Mebli Klose mogli podziwiać linię Lifeline w obu wariantach wykończenia: w kolorze dąb maron oraz w wersji ekskluzywnej „dąb kamienny”. Wyjątkowe kompozycje mebli o białych frontach i kontrastujących z nimi korpusach i blatach przyciągały uwagę wszystkich zwiedzających.

Kreatywność designu kolekcji Lifeline została już doceniona na najbardziej znanym międzynarodowym konkursie wzornictwa przemysłowego Red Dot. Spośród 3231 produktów z 49 krajów, jury konkursu wyróżniło zestaw Kolekcji Mebli Klose za oryginalny design, innowacyjność i najwyższą jakość wykonania. Lifeline to zdobywca tytułu Red Dot Honorable Mention 2009.

www.klose.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu