eSurf.pl – sklep na fali

Jeśli, tak jak my, nie umiesz żyć bez deski, fali i wiatru lub dopiero wchodzisz w świat surfingu, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość! W końcu powstało miejsce, w którym możesz zaopatrzyć się we wszystko, co jest niezbędne do uprawiania surfingu, windsurfingu i kitesurfingu –  na początku czerwca wystartowaliśmy z  nowym, internetowym sklepem dla surferów – eSurf.pl.

eSurf.pl to multibrandowy surf shop, w którym możesz zamówić produkty takich firm, jak: Simmer Style, Plasma Boardwear, Gaastra, Tabou, Dakine i inne. W naszej ofercie znajdziecie deski, żagle, bomy, bary, latawce, trapezy, pokrowce oraz inne akcesoria. Ponadto zajmujemy się sprzedażą odzieży, profesjonalnych toreb i plecaków.

Na esurf.pl możesz otrzymać również poradę w kwestii wyboru odpowiedniego sprzętu – chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. Naszą wiedzę na temat surfingu wspiera Jakub Kosmowski, najlepszy polski windsurfingowy freestyle’owiec i zawodnik Pucharu Świata.

W celu sprawnego informowania Was o wszelkich nowościach i zmianach w naszym sklepie, utworzyliśmy blog, na którym znajdziecie także najświeższe newsy ze świata windsurfingu. Ciekawe wydarzenia, zawody, imprezy branżowe – nic nie umknie naszej uwadze. Podzielimy się z Wami wrażeniami i spostrzeżeniami. Z blogiem eSurf będziesz na bieżąco!

eSurf.pl to serwis prowadzony dla pasjonatów przez pasjonatów.

Sprawdź nas! Zapraszamy!

www.eSurf.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu