Activis łączy w Internecie

przez | 19/06/2009

Activis Polska sp. z o.o. (www.activis.pl) specjalizuje się we wdrażaniu kompleksowych rozwiązań telekomunikacyjnych i teleinformatycznych. Obszary, w których działa poznańska firma to kompleksowe wdrożenia łączności VoIP, świadczenie usług operatorskich VoIP, projektowanie i produkcja urządzeń telekomunikacyjnych i teleinformatycznych oraz systemów automatyki przemysłowej, serwisowanie sprzętu telekomunikacyjnego, wykonywanie specjalistycznych prac, takich jak badania i analizy z zakresu telekomunikacji, teleinformatyki oraz Internetu. Zespół konstrukcyjny Activis Polska sp. z o.o. jako jedna z pierwszych grup projektowych w Polsce zajmował się problematyką transmisji głosu przez Internet. Dzięki temu firma od lat  specjalizuje się w projektowaniu i produkcji rozwiązań VoIP.  Bogate doświadczenie pozwoliło stworzyć system telefonii IP – VDmaster, składający się z szeregu rozwiązań sprzętowych umożliwiających integrowanie i optymalizowanie sieci IP, TDM i GSM w ramach wspólnej sieci telekomunikacyjnej.

Specjaliści z Activis Polska sp. z o.o. są autorami rozwiązania VoiceLink. Technologia ta umożliwia uzyskanie przez internautę bezpłatnego i bezpośredniego połączenia głosowego za pośrednictwem specjalnej ikony umieszczonej na stronie firmy.

Ważną pozycję w ofercie firmy stanowi gama urządzeń oferowana pod marką NETmaster. Są to urządzenia umożliwiające integrację różnych interfejsów sieciowych (zarówno TDM jak i IP) oraz ich transmisję w jednym dostępnym w danej lokalizacji medium. Multipleksery dostępowe oferowane przez firmę Activis Polska pod względem niezawodności i stosunkowi jakości do ceny znajdują się w czołówce obecnych na rynku rozwiązań tego typu.

Urządzenia zaprojektowane w firmie Activis Polska są produkowane i testowane z zachowaniem surowych reżimów technologicznych, a system zarządzenia jakością zgodny jest z wymaganiami norm ISO-9001:2000. Wszystkie urządzenia spełniają stosowne wymagania, są przebadane przez niezależne laboratoria badawcze i posiadają certyfikaty.