Z FAKTEM niższa prowizja za rachunki Enion Energia

W ramach wspólnej akcji Banku BPH, firmy Enion Energia i FAKTU rachunki za energię elektryczną Enion Energia w punktach TransKasy można opłacić za jedyne 0,69 zł. Warunkiem promocji jest pokazanie aktualnego wydania FAKTU.

Promocja skierowana jest do klientów Enion Energia. Wpłat można dokonywać w ponad stu punktach oznaczonych logo TransKasa Banku BPH na terenie województwa małopolskiego, śląskiego i podkarpackiego. Wystarczy kupić aktualne wydanie „Faktu”, pokazać je podczas uiszczania opłaty, a prowizja za opłacenie rachunku będzie wynosić tylko 0,69 zł. Opłata bez FAKTU to 0,99 zł.

Na terenie całego kraju działa ponad tysiąc punktów TransKasy, m.in. w Salonikach Prasowych firmy Kolporter i halach MAKRO Cash & Carry. Bank BPH gwarantuje bezpieczeństwo wpłaconych środków. Szczegóły dotyczące promocji a także adresy punktów TransKasy dostępne są na stronach: www.efakt.pl/tanierachunki , www.transkasa.com.pl, www.enionenergia.pl.

Promocja jest wsparta kampanią reklamową na łamach FAKTU i jego dodatków. Kampania została przygotowana przez dział projektów specjalnych FAKTU.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu