TwojBiznes.pl – forum biznesu od E-Financial

TwojBiznes.pl wystartował jako biznesowe forum wymiany informacji, opinii i doświadczeń pomiędzy uczestnikami szeroko rozumianego rynku biznesowego. To miejsce sprzyjające prowadzeniu ciekawych dyskusji, nawiązywaniu kontaktów biznesowych czy prezentacji własnej osoby lub firmy.

– Budując forum, za piorytet wyznaczyliśmy sobie stworzenie dynamicznego narzędzia komunikacji dla aktywnych uczestników rynku biznesowego, społeczności ludzi biznesu – mówi Grzegorz Czapla, Prezes Zarządu E-Financial SA, wydawca TwojBiznes.pl – Nie zapomnieliśmy jednak i o tej części społeczności, która rozpoczyna dopiero swoją przygodę z biznesem. Znajdą tu wiele ciekawych pomysłów na firmę/biznes, informcje o tym jak przygotować dobry biznesplan, cenne sugestie, porady i opinie doświadczonych już osób w prowadzeniu swojej firmy – dodaje Prezes Czapla.

Wygoda i bezpieczeństwo forum

Forum to prosta, przejrzysta i funkcjonalna struktura, bezpieczeństwo zamieszczanych informacji, bezpieczeństwo użytkowników i skutecznie chroniące przez uciążliwym spamem zabezpieczenia. Graficznie, zadbano o nowoczeny, lekki layout i stonowaną kolorystykę.

Zawartość merytoryczną forum pogrupowano w siedem dużych działów: Biznes (informacje o biznesie, pomysłach na biznes, innowacjach w biznesie, biznesplan, miejsca przyjazne dla biznesu), Firma (zakładanie własnej firmy, urzędy, podatki, prawo, spółka, pracownicy), Fiananse (banki, konta firmowe, kredyty, leasing, fundusze unijne, inwestor w firmie), Pieniądze (informacje o najbardziej dochodowych branżach, w co inwestować, jak pomnażać kapitał, a na czym oszczędzać), Usługi (biuro/lokal, księgowość, obsługa prawna, audyt, szkolenia), Oferty/Ogłoszenia (oferty biznesowe, oferty pracy, oferty biur nieruchomości) oraz kategoria lifestylowa Po pracy.

– Mam nadzieję, że udało nam się stworzyć narzędzie, atrakcyjne zarówno od strony merytorycznej, jak i funkcjonalnej,  które spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników – podsumowuje Prezes Czapla.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu