Przygotuj się na ciepłe dni z nową lodówką BEKO

Lodówka to sprzęt domowy, bez którego nie sposób się obejść. Najbardziej doceniamy ją gdy nadchodzą gorące dni, kiedy możemy z jej wnętrza wyjąć chłodne owoce, lody, czy orzeźwiające napoje. Jednak podczas upałów najważniejsza jest woda. Dlatego BEKO wprowadza na rynek nową lodówkę z dozownikiem, która zapewni nam do niej bardzo wygodny dostęp.

Trochę wody dla ochłody

Podczas ciepłych dni organizm potrzebuje nawet kilka litrów wody na dobę. Niektórzy rozwiązują ten problem zamawiając do domu mało poręczne dystrybutory. Zajmują one sporo miejsca, a przy tym ich wygląd nie komponuje się najlepiej z wystrojem kuchni. BEKO ma dla nas lepsze rozwiązanie – jest nim nowa lodówka CSA 38220 D wyposażona w specjalny dozownik. Teraz możemy mieć dostęp do schłodzonej wody, nawet bez konieczności otwierania drzwi.

A sytuacji kiedy jej potrzebujemy jest wiele. Rozcieńczenie smacznego soku domowej roboty, rozrobienie mleka w proszku dla dziecka, napełnienie szklanki do popicia leków…

Idealna dla rodziny

Nowy model BEKO CSA 38220 D to lodówka, w której komora chłodząca znajduje się w górnej części urządzenia, a zamrażarka – w dolnej. Jej znaczna pojemność powinna zadowolić także te rodziny, które liczą więcej niż tylko dwóch domowników. Zamrażarka (87 l) wyposażona jest w trzy przezroczyste szuflady ułatwiające znalezienie w jej wnętrzu właściwego produktu. W części chłodzącej (240 l) znajdziemy 3 szklane półki o regulowanej wysokości, winem chromowaną półkę na napoje oraz mnóstwo przydatnych schowków. Komora wewnętrzna została pokryta powłoką ochronną Silver Protection, wykorzystującą antybakteryjne właściwości srebra. Dzięki niej przechowywane w lodówce produkty dłużej zachowują swoją świeżość. Nowy model CSA 38220 D zużywa niewiele energii elektrycznej i spełnia restrykcyjne wymogi klasy energetycznej A+. Tym samym urządzenie to stanowi mniejsze obciążenie dla środowiska naturalnego, a także dla domowego budżetu.

Podstawowe parametry lodówki BEKO CSA 38220 D:

  • Klasa energetyczna: A+
  • Zużycie energii na 24 h: 0,77 kW
  • Zużycie energii na rok: 287 kW
  • Poziom hałasu: 40dB
  • Zdolność zamrażania kg/24h: 5
  • Czas przechowywania żywności bez zasilania (godz.): 18
  • Możliwość obustronnego montażu drzwi
  • Automatyczne rozmrażanie chłodziarki
  • Wymiary (WxSzxG): 201×59,5×60 cm
  • Sugerowana cena detaliczna : 2 569 zł (w tym opłata KGO)

Marka BEKO należy do firmy Arçelik A.Ş. która jest jednym z pięciu największych europejskich producentów urządzeń AGD. W całej ofercie BEKO znajduje się około 2000 produktów, a wśród nich urządzenia małego i dużego AGD, sprzęt RTV i klimatyzatory. Produkty BEKO są dostępne w ponad 100 krajach. Ich oferta jest dostosowana do stylu życia i potrzeb ludzi mieszkających w różnych częściach świata. BEKO stosuje najnowsze rozwiązania nie tylko w swoich urządzeniach, ale także w swojej sieci dystrybucji i sprzedaży. Szacuje się, że co dwie sekundy sprzedaje się jedno urządzenie BEKO.

BEKO S.A. istnieje w Polsce od 1998 roku, a od 2005 roku stało się centralą także dla biur w Czechach i Słowacji. Na polskim rynku BEKO oferuje szeroką gamę sprzętu AGD wolnostojącego oraz do zabudowy.

Celem marki jest dostarczanie inteligentnych rozwiązań, które każdego dnia poprawiają jakość życia jej klientów. BEKO skupia się na zaspokajaniu potrzeb konsumentów, dostarczając im urządzenia o nowoczesnych rozwiązaniach i funkcjonalnym designie. Konsekwentne realizowanie tych założeń sprawiło, że produkty BEKO zdobyły wiele międzynarodowych tytułów. Zmywarki BEKO otrzymały nagrodę „Energy Saving Trust”, ekspres do kawy i piekarnik do zabudowy – prestiżową nagrodę iF design, zmywarki, pralki i piekarnik do zabudowy – nagrodę Plus X dla. W Polsce konsumenci przyznali produktom BEKO srebrną statuetkę TRUSTED BRAND 2007 oraz nagrodę „Produkt Roku 2007” w kategorii Duże urządzenia AGD.  W 2008 roku firmie BEKO przyznano wyróżnienie Odkrycie Roku w programie konsumenckim Laur Konsumenta. Firma BEKO została również doceniona za komunikację marketingową statuetką Idea Awards 2007 za najlepszą reklamę telewizyjną w kategorii Usługi.

W 2008 roku firma BEKO otrzymała także nagrodę Jakość Roku w kategorii „Produkt” przyznane pralkom serii Volumax.

Wszystkie urządzenia BEKO powstają z zachowaniem troski o środowisko naturalne i w zgodzie z normą ISO 14001.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu