Język Angielski w wybornej cenie

„Uczenie się to tylko uzupełnianie siebie”  twierdził William Szekspir. Człowiek uczy się przez całe życie, ale najlepszym momentem na uzupełnienie zaległości językowych są wakacje.

Według Milady Krajewskiej – metodyka Centrum Języka Angielskiego Archibald wakacje to najlepszy moment na intensywną naukę języka. „Gdy jest dłuższy dzień i więcej słońca, ludzie czują przypływ energii, która pomaga nauczyć się więcej i skuteczniej w krótszym czasie.  Najnowsze badania dowodzą, że mózg pracuje dużo lepiej i efektywniej gdy człowiek jest zrelaksowany i pozytywnie nastawiony do tego, czym ma się zająć, dlatego wakacje są idealnym momentem, by z zapałem zabrać się do pracy” – podkreśla Milada Krajewska.

W wakacje część szkół językowych zawiesza zajęcia, niektóre wprowadzają jednak kursy wakacyjne. W centrum Języka Angielskiego Archibald co roku przygotowywana jest specjalna oferta wakacyjna skierowana do osób, którym zależy na aktywnym spędzeniu czasu wolnego. „W wakacje przychodzą do nas trochę inni słuchacze niż w trakcie roku szkolnego. Ponieważ w Archibaldzie podczas wakacji można uczyć się nawet za połowę ceny, część osób specjalnie czeka na rozpoczęcie letnich promocji. Wielu słuchaczom zależy przede wszystkim na podtrzymaniu kontaktu z językiem, ale coraz więcej osób, właśnie w tym okresie, rozpoczyna planowanie swojej ścieżki zawodowej” – mówi Agata Urbańczyk z Archibalda. „Ponieważ w wakacje oferujemy duży wybór kursów przyspieszonych, intensywnych i superintensywnych, wiele osób decyduje się na nie ze względu na możliwość szybkiego przyswojenia dużej ilości materiału” – dodaje. W Archibaldzie podczas wakacji program całego semestru można zrealizować w miesiąc. Taki superintensywny kurs obejmuje 60 godzin lekcyjnych, a zajęcia odbywają się codziennie z wyjątkiem sobót i niedziel. Osoby, którym zależy na ogólnym rozwoju umiejętności językowych, mogą wybrać kurs języka ogólnego General English, taki kurs w Archibaldzie trwa 30 lub 60 godzin lekcyjnych i kosztuje od 545 zł., natomiast osoby, którym zależy na nabraniu pewności i swobody w mówieniu, mogą zapisać się na 2, 3, lub 5-tygodniowy kurs konwersacyjny English in Action w cenie od 495 zł.  Archibald proponuje również 7-tygodniowe kursy gramatyczne Grammar Refresher kładące nacisk na aktywne wykorzystanie struktur gramatycznych i  doskonalące gramatyczną poprawność wypowiedzi.

„W ostatnim czasie zauważyliśmy wzrost zainteresowania kursami dla młodzieży” – mówi Agata Urbańczyk z Archibalda. „Coraz młodsi ludzie zaczynają traktować naukę języka jako inwestycję we własną przyszłość. Specjalnie dla nich stworzyliśmy kurs Study Express, który pozwala poszerzyć i usystematyzować słownictwo, powtórzyć gramatykę, a przede wszystkim nabrać swobody w mówieniu. Takie zajęcia w gronie rówieśników pozwalają nie tylko miło i aktywnie spędzić czas wolny, ale też są świetnym powtórzeniem i przygotowaniem do kolejnego roku szkolnego” – podkreśla.

Archibald  Centrum Języka Angielskiego od siedemnastu lat jest ekspertem w dziedzinie nauczania języka angielskiego. Jako jedna z nielicznych szkół w Warszawie posiada prestiżowe certyfikaty jakości: Quality English, PASE, European Language Label oraz tytuł  Organizatora Szkoleń Najwyższej Jakości i Akredytację Kuratorium Oświaty. Zajęcia prowadzone są w małych grupach (4-6 lub 7-9 osób) przez lektorów z wykształceniem lingwistycznym oraz pedagogicznym.

Szczegółowe informacje na www.archibald.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu