endorfina events dla One BY One i AKOGO?

Agencja endorfina events zaprasza na pierwsze otwarte warsztaty z udzielania pierwszej pomocy w przypadku zakrztuszeń u dzieci i niemowląt. Spotkanie jest częścią kampanii „Pierwsza pomoc w przypadku zakrztuszeń”, organizowanej przez Fundusz na rzecz Dzieci One BY One Amway oraz Fundację Ewy Błaszczyk „AKOGO?”.

Otwarte, bezpłatne warsztaty udzielania pierwszej pomocy w przypadku zakrztuszeń u dzieci i niemowląt odbędą się w najbliższą sobotę, 20 czerwca 2009 r., w specjalnym namiocie ustawionym na Placu Zamkowym w Warszawie. Warsztaty poprowadzą profesjonalni ratownicy medyczni. Będzie można skorzystać z fachowej porady ekspertów nie tylko w zakresie udzielania pierwszej pomocy, lecz także profilaktyki oraz zagrożeń dla zdrowia i życia, jakie zakrztuszenia mogą spowodować.

Przez całe popołudnie dzieci będą mogły spędzić miło czas w specjalnych kącikach zabaw, pod okiem zawodowych animatorów i opiekunów. Dla najmłodszych organizatorzy przygotowali między innymi konkursy z nagrodami, grę w Mega Twister, wspólne malowanie.

Wieczorem, po zakończeniu warsztatów, odbędzie się minirecital utworów poetyckich z płyty „Nawet gdy wichura”, w wykonaniu Ewy Błaszczyk.

Agencja endorfina events jest odpowiedzialna za produkcję i koordynację wydarzenia. Kolejne spotkanie odbędzie się 30 sierpnia 2009 roku w Krakowie.