Bosman sponsorem Szczecin Rock Festival

  • by

Marka Bosman, z portfela Carlsberg Polska, została sponsorem pierwszej edycji Szczecin Rock Festival, jednego z największych tegorocznych muzycznych wydarzeń w Szczecinie. Podczas Szczecin Rock Festival, odbywającego się w dniach 24-25 czerwca, na stadionie Pogoni Szczecin, wystąpią gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej, gwarantując niepowtarzalną atmosferę i wspaniałe wrażenia fanom mocnych brzmień.

Niekwestionowaną gwiazdą pierwszego dnia festiwalu będzie Limp Bizkit, amerykańska formacja grająca energetyzującą muzykę z nurtu zwanego rapcore, będącego fuzją punk rocka i hip hopu. Kolejną zagraniczną gwiazdą tego wieczoru będzie Kaiser Chiefs – angielski zespół indierockowy. Ponadto w tym dniu na scenie pojawią się polskie zespoły: jedna z najpopularniejszych polskich kapel rockowych – Hey; grupa Coma, znana z niepowtarzalnej atmosfery tworzonej na koncertach, oraz  Happysad, prezentujący mieszankę rocka alternatywnego i gitarowego.

Rockowe granie w drugim dniu imprezy zapewnią między innymi polskie zespoły: Israel, Lipali i Myslovitz. Ten dzień będzie uświetniony także występem zagranicznych gwiazd takich jak: Manic Street Preachers, zespołu słynącego z ekspresyjnych utworów z ciekawym motywem gitarowym, oraz Chrisa Cornella – charyzmatycznego wokalisty rockowego, uznawanego za jednego z najlepszych na światowej scenie muzycznej.

Otwarcie bram festiwalu nastąpi w środę 25 czerwca już o godzinie 14.00. Na parkingu, na obszarze imprezy zostanie otwarty ogródek piwny, w którym goście – fani rocka będą mogli oczekiwać na swoich idoli przy kuflu piwa Bosman, ze szczecińskiego browaru.

Scena muzyczna w oba dni festiwalu odsłonięta zostanie o godzinie 16.00. Każdy z festiwalowych dni zostanie otwarty występem jednej z dwóch szczecińskich kapel – sPiątkuNaSobotę i Devil Inside.

„Marka Bosman od lat wspiera Szczecin i region zachodniopomorski w organizacji największych, kulturalnych przedsięwzięć, więc i tym razem nie mogło jej zabraknąć. Tegoroczna impreza rockowa to unikalny i wyrazisty festiwal, będący spotkaniem z czołowymi przedstawicielami polskiego i światowego rocka. Piwo Bosman z pewnością będzie dla uczestników festiwalu doskonałym dopełnieniem niezapomnianej wspólnej zabawy przy mocnych, muzycznych brzmieniach.” – mówi Łukasz Kwiatkowski, Brand Manager marki Bosman.

Wsparcie Szczecin Rock Festival przez Bosmana będzie komunikowane na specjalnych bannerach rozmieszczonych na terenie imprezy oraz na materiałach promocyjnych przygotowanych przez organizatorów festiwalu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu