Bosman sponsorem Szczecin Rock Festival

przez | 18/06/2009

Marka Bosman, z portfela Carlsberg Polska, została sponsorem pierwszej edycji Szczecin Rock Festival, jednego z największych tegorocznych muzycznych wydarzeń w Szczecinie. Podczas Szczecin Rock Festival, odbywającego się w dniach 24-25 czerwca, na stadionie Pogoni Szczecin, wystąpią gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej, gwarantując niepowtarzalną atmosferę i wspaniałe wrażenia fanom mocnych brzmień.

Niekwestionowaną gwiazdą pierwszego dnia festiwalu będzie Limp Bizkit, amerykańska formacja grająca energetyzującą muzykę z nurtu zwanego rapcore, będącego fuzją punk rocka i hip hopu. Kolejną zagraniczną gwiazdą tego wieczoru będzie Kaiser Chiefs – angielski zespół indierockowy. Ponadto w tym dniu na scenie pojawią się polskie zespoły: jedna z najpopularniejszych polskich kapel rockowych – Hey; grupa Coma, znana z niepowtarzalnej atmosfery tworzonej na koncertach, oraz  Happysad, prezentujący mieszankę rocka alternatywnego i gitarowego.

Rockowe granie w drugim dniu imprezy zapewnią między innymi polskie zespoły: Israel, Lipali i Myslovitz. Ten dzień będzie uświetniony także występem zagranicznych gwiazd takich jak: Manic Street Preachers, zespołu słynącego z ekspresyjnych utworów z ciekawym motywem gitarowym, oraz Chrisa Cornella – charyzmatycznego wokalisty rockowego, uznawanego za jednego z najlepszych na światowej scenie muzycznej.

Otwarcie bram festiwalu nastąpi w środę 25 czerwca już o godzinie 14.00. Na parkingu, na obszarze imprezy zostanie otwarty ogródek piwny, w którym goście – fani rocka będą mogli oczekiwać na swoich idoli przy kuflu piwa Bosman, ze szczecińskiego browaru.

Scena muzyczna w oba dni festiwalu odsłonięta zostanie o godzinie 16.00. Każdy z festiwalowych dni zostanie otwarty występem jednej z dwóch szczecińskich kapel – sPiątkuNaSobotę i Devil Inside.

„Marka Bosman od lat wspiera Szczecin i region zachodniopomorski w organizacji największych, kulturalnych przedsięwzięć, więc i tym razem nie mogło jej zabraknąć. Tegoroczna impreza rockowa to unikalny i wyrazisty festiwal, będący spotkaniem z czołowymi przedstawicielami polskiego i światowego rocka. Piwo Bosman z pewnością będzie dla uczestników festiwalu doskonałym dopełnieniem niezapomnianej wspólnej zabawy przy mocnych, muzycznych brzmieniach.” – mówi Łukasz Kwiatkowski, Brand Manager marki Bosman.

Wsparcie Szczecin Rock Festival przez Bosmana będzie komunikowane na specjalnych bannerach rozmieszczonych na terenie imprezy oraz na materiałach promocyjnych przygotowanych przez organizatorów festiwalu.