BCS Polska nagrodzona przez Zebra Technologies

przez | 18/06/2009

Spółka BCS Polska, czołowy polski integrator mobilnych rozwiązań IT opartych o technologie komunikacji bezprzewodowej i automatycznej identyfikacji danych, została uhonorowana nagrodą za bardzo dobre wyniki sprzedaży rozwiązań firmy Zebra Technologies za 2008 r.

Zebra Technologies przyznaje wyróżnienia i certyfikaty swoim najlepszym partnerom biznesowym na corocznym spotkaniu „Vision Council”. Firma BCS Polska została w tym roku uhonorowana za bardzo dobre wyniki sprzedaży produktów przemysłowych.

„BCS Polska to nasz sprawdzony, wieloletni partner biznesowy. Przyznana przez nas nagroda jest kolejnym już wyróżnieniem dla BCS Polska. Od lat współpraca układa się nam znakomicie, co rokuje na dalsze wspólne sukcesy w przyszłości.” – stwierdził Rafał Leszczyński z Zebra Technologies.

BCS Polska od wielu lat jest Autoryzowanym Dostawcą Usług Firmy Zebra oraz posiada najwyższy status partnerski tej firmy – Business Partner. Firma ma także status Specjalizowanego Partnera Zebra Technologies w zakresie materiałów eksploatacyjnych do drukarek etykiet, który uzyskała jako pierwsza w kraju. Ponadto firma posiada  certyfikat ZASP potwierdzający wysoką jakość usług serwisowych drukarek Zebra oferowanych przez BCS Polska.