Wakacyjna podróż wystartowała

Odkrywanie nowych kontynentów, radość zakupów, mnóstwo cennych nagród i główna wygrana – egzotyczna wycieczka dla czterech osób. Tak opisać można najnowszą akcję Parku Handlowego Auchan Bielany. Wakacyjna Podróż rusza już dziś.

Od 15 czerwca do 23 sierpnia Park Handlowy Auchan Bielany przeistoczy się w prawdziwą wakacyjną przestrzeń. Wszystkie butiki i restauracje podzielone zostały na 4 kontynenty. Robiąc zakupy w każdym z nich zdobywamy stemple, które następnie wlepiane będą do specjalnego paszportu. Paszport otrzymać można w Wakacyjnym Biurze Podróży, które powstało w Parku Handlowym Auchan Bielany. Każdy, kto zdobędzie 4 stemple w paszporcie, będzie mógł zakręcić wakacyjnym kołem podróży i codziennie wygrywać atrakcyjne nagrody. W czasie trwania akcji można wypełnić dowolną ilość PASZPORTÓW z zebranymi stemplami zwiększając tym samym swoje szanse na zdobycie nagrody głównej.

Brać udział w zabawie i cieszyć się jeszcze większą radością zakupów, będzie można do 23 sierpnia 2009 roku. Wtedy odbędzie się wielki finał akcji Wakacyjna Podróż – spośród osób, które wrzucą swoje ostemplowane paszporty do urny przy Wakacyjnym Biurze Podróży, rozlosowana będzie nagroda główna – egzotyczna wycieczka do Tunezji dla 4 osób.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu