Wakacje tuż tuż

przez | 17/06/2009

Już 19 czerwca tysiące polskich uczniów odetchnie z ulgą i przywita długo wyczekiwane wakacje. Rodziców, którzy chcieliby wynagrodzić swoje dzieci za 10 miesięcy ciężkiej pracy zapraszamy do Parku Handlowego Auchan Bielany.

Park Handlowy Auchan Bielany chętnie podpowie, z jakich prezentów w tym roku będą cieszyć się najbardziej świeżo upieczeni „wakacjowicze”. Ponieważ większość polskich uczniów z pewnością wybierze się w czasie letnich miesięcy w niejedną daleką podróż, doskonałym pomysłem na prezent dla nich będzie cyfrowy aparat fotograficzny, uwieczniający najpiękniejsze wspomnienia. Szeroki wybór aparatów dostępny jest w salonie Fotojoker oraz Media Markt.

Nie mniej pożądanym gadżetem tego roku jest iPod firmy Apple, który umili swoim posiadaczom niejedną wakacyjną chwilę. Nie od dziś wiadomo, że najlepszy relaks zapewnia właśnie ulubiona muzyka… Po iPody zapraszamy do salonu iSpot w Parku Handlowym Auchan Bielany.

Jeśli chcemy uniknąć nietrafionego prezentu, warto też zabrać młodzież na zakupy do butików Parku i pozwolić jej wybrać samej. Popularnością wśród młodych ludzi cieszą się butiki Smith’s, Funk’n’Soul, House i New Yorker. Aby wyjątkowo upamiętnić 19 czerwca 2009, na prezent wybrać można biżuterię i wygrawerować na niej datę czy imię osoby, która ją otrzyma. Do tego celu polecamy salon Apart i Yes Biżuteria.

Najmłodsi ucieszą się natomiast z wizyty na placu zabaw, który stanął przed Parkiem Handlowym Auchan Bielany. Dzieci będą mogły przemienić się w kierowców rajdowych i szaleć za kierownicą aut na specjalnym dmuchanym torze wyścigowym.