TRANSgraniczna współpraca – TRANS nawiązuje współpracę z czeskim Cesmadem

Do grona strategicznych partnerów operatora giełdy TRANS dołączyło właśnie czeskie stowarzyszenie przewoźników drogowych Cesmad Bohemia. Organizacja jest największym zrzeszeniem branżowym na terenie Republiki Czeskiej.

Aktualnie TRANS współpracuje z litewską organizacją Linava i polskim Zrzeszeniem Międzynarodowych Przewoźników Drogowych ZMDP.

Czeski Cesmad to kolejne branżowe stowarzyszenie przewoźników, z którym spółka Logintrans – operator giełdy nawiązała współpracę. Cesmad zrzesza ponad 2000 przewoźników posiadających ponad 20 000 samochodów ciężarowych. Jest członkiem Międzynarodowej Unii Transportu Drogowego IRU.

Giełda TRANS stara się zapewniać swoim użytkownikom najwyższą jakość usług, dlatego współdziałanie z ważnymi dla branży transportowej podmiotami stało się kluczowym elementem działalności firmy. Dla użytkowników giełdy współpraca z renomowanymi organizacjami transportowców oznacza większą ilość sprawdzonych i solidnych kontrahentów.

Dzięki nawiązanej współpracy, członkowie czeskiej organizacji mogą liczyć na liczne profity, w tym m.in. zniżki na abonament giełdy TRANS. Dzięki podobnej współpracy z ZMPD, klienci którzy należą do tej organizacji, a dodatkowo uczestniczą w programie „Razem w Przyszłość” otrzymują aż 15 % rabatu na abonament giełdy.

Europejska Giełda Transportowa TRANS dąży do tego, żeby stworzyć sieć współpracy ze wszystkimi stowarzyszeniami transportowców w Europie. Dzięki temu chce przyczyniać się do integracji branży transportowej, przeciwdziałać trudnościom, na które napotykają codziennie właściciele firm transportowych i ich pracownicy.

Wspólne cele

Realizując statutowe zamierzenia organizacje transportowe reprezentują interesy całego środowiska, lobbują na rzecz zmian w prawie transportowym, zrzeszają rzetelnych i pewnych partnerów. Także dla giełdy TRANS jednym z priorytetów jest, aby na giełdzie były wyłącznie firmy o nieposzlakowanej opinii. Dlatego zabezpieczenie interesów przewoźników przebiega z wykorzystaniem takich narzędzi jak wskaźniki wiarygodności płatniczej, dostęp do usług prawnych oraz współpraca z renomowanymi wywiadowniami gospodarczymi w ramach Pakietu Bezpieczna Firma.

Więcej o giełdzie TRANS na stronie www.trans.eu

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu