Talent Club w nowej odsłonie

Edukacyjny program Talent Club ruszył z nową odsłoną strony www.talentclub.pl. Internauci znajdą na odświeżonej platformie nowoczesną i przejrzystą szatę graficzną, która ułatwi szybszy dostęp do testów wiedzy, artykułów i badań.

Lifting strony objął zarówno warstwę wizualną jak i technologiczną. „Efektem wprowadzonych zmian jest bardziej przejrzysty układ witryny, który pozwala uczestnikom programu na szybkie dotarcie do potrzebnych testów i informacji. Chcieliśmy stworzyć jeszcze bardziej przyjazną formułę serwisu, by zachęcić menedżerów do odkrywania swoich talentów i poszerzania wiedzy”- wyjaśnia Patrycja Chodzeń, Dyrektor Marketingu w Diners Club Polska, firmie która jest pomysłodawcą i organizatorem programu Talent Club.

Portal e-learningowy Talent Club będzie sukcesywnie rozbudowywany o nowe testy i kursy wiedzy dla menedżerów. Nowością na stronie jest e-kurs nt. wiedzy prawniczej, dotyczący form zatrudnienia, a także praw i obowiązków pracodawców i pracowników w tym zakresie. Został on przygotowany przez partnera merytorycznego programu Talent Club kancelarię Malinowski, Płachta i Wspólnicy. Implementacją kursu na platformę e-learningową zajęła się firma Learn Up.

Projekt nowej strony www.talentclub.pl został przygotowany przez IGK Interaktywną Grupę Kreatywną z Łodzi.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu