PayrollCenter uzyskała certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2008

przez | 17/06/2009

Firma PayrollCenter Sp. z o.o. zakończyła proces implementacji systemu zarządzania jakością w zakresie usług kadrowo-płacowych, a w maju br. pomyślnie przeszła weryfikację przeprowadzoną przez BSI Management Systems i uzyskała certyfikat potwierdzający implementację najnowszej wersji normy ISO 9001:2008.

Certyfikat potwierdza, że system zarządzania jakością w firmie PayrollCenter Sp. z o.o. jest zgodny z ISO 9001:2008 i obejmuje świadczenie usług kadrowo-płacowych dla klientów.

Certyfikat wydany został przez mającą przedstawicielstwa w większości krajów świata, istniejącą od 1901 roku, brytyjską firmę BSI Management Systems: www.bsigroup.pl.

Certyfikat ISO 9001:2008 honorowany jest na całym świecie.

„Implementacja systemu ISO i uzyskany certyfikat są potwierdzeniem naszych kwalifikacji i wieloletnich doświadczeń w świadczeniu usług kadrowo-płacowych dla naszych Klientów na zasadzie outsourcingu. System zarządzania jakością potwierdzony certyfikatem gwarantuje naszym Klientom, że dostarczane przez nas usługi podlegają kontroli oraz ciągłemu doskonaleniu” – mówi Piotr Macieja, Dyrektor Zarządzający PayrollCenter Sp. z o.o., należącej do UCMS Group EMEA.