Muzyka i aplikacje, filmy wideo i gry na iPhone 3G S – łatwe dokonywanie płatności dzięki ClickandBuy

Wkrótce dostępne będzie rozwiązanie w systemie ClickandBuy dotyczące płatności elektronicznych z przeznaczeniem dla systemów Google Android oraz Symbian i Ovi. Obecnie dzięki ClickandBuy jeszcze więcej iFunu w telefonach iPhone 3G S – 40% wzrost klientów w ClickandBuy

Wszyscy klienci iTunes w Europie mogą obecnie pobierać kontent dla iPhone 3G S z serwisu iTunes Store, dokonując bezpośredniej płatności za pomocą ClickandBuy – wiodącego na świecie systemu płatności internetowych. Już przed wprowadzeniem na rynek nowego modelu iPhone 3G S firmy Apple, tysiące klientów pobrało muzykę i aplikacje internetowe, płacąc za pomocą systemu ClickandBuy, partnera iTunes. Na tym nie koniec boomu – zanotowano 40% wzrost pobrań pakietu iPhone, opłacanych poprzez ClickandBuy.

Nowy iPhone 3G S to obietnica jeszcze większego iFunu dla swoich fanów! W celu pobrania ulubionej muzyki i odjazdowych aplikacji w iTunes Store wystarczy tylko jednorazowe wpisanie nazwy użytkownika i hasła do systemu ClickandBuy. Ta wiodąca na świecie platforma muzyczna, oferująca ponad 10 milionów utworów, jest również numerem jeden wśród aplikacji internetowych. Obecnie użytkownicy iPhone mogą w serwisie iTunes App Store wybierać spośród 50 000 aplikacji. Pełna oferta iTunes dostępna jest dla wszystkich wersji iPhone.

ClickandBuy, wieloletni europejski partner serwisu iTunes, oferuje również swoim 12 milionom klientów odpowiednio dobrany sprzęt firmy Apple i akcesoria audio dostępne w internetowym sklepie redcoon.pl. Proste i szybkie zakup muzyki i aplikacji, za które można w bardzo wygodny sposób zapłacić dzięki systemowi ClickandBuy. Tak wiele iFunu jeszcze nie było! A wszystko to dzięki bezpiecznemu i prostemu systemowi ClickandBuy, specjalizującemu się między innymi w obsłudze pobrań muzyki i cyfrowego kontentu rozrywkowego. ClickandBuy to 10 lat doświadczenia na całym świecie w zakresie dokonywania zakupów i płatności za muzykę, gry, oprogramowanie, ebooki itp.

Wkrótce ClickandBuy zaoferuje swoim klientom korzystającym z iTunes jeszcze bardziej komfortowe rozwiązanie, opierające się na własnych programach zintegrowanych w Tunes dla iPhone’a.

ZAPOWIEDŹ

ClickandBuy prowadzi obecnie prace nad przyjaznymi dla klienta rozwiązaniami w zakresie mobilnego Internetu. Obejmą one rozwiązania przeznaczone dla użytkowników systemów Google Android, Nokia Ovi i Nokia Symbian. Użytkownicy Internetu na całym świecie będą mogli skorzystać z dalszych udogodnień przy zakupach i płatnościach. Produkty te zostaną omówione w następnych miesiącach.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu