Czego pragną kobiety?

przez | 17/06/2009

Na to pytanie postara się odpowiedzieć serwis dla kobiet www.epolka.pl rozpoczynając serię ankiet dla kobiet. Sondy mają dotyczyć oczywiście mężczyzn. Epolka chce w raz ze swoimi czytelniczkami sprawdzić gdzie tak naprawdę jest ukryty testosteron na co zwracają kobiety uwagę i co powienien robić prawdziwy mężczyzna by był ich ideałem.

Pierwsza sonda o nazwie „Najseksowniejsza część mężczyzny to” ma odpowiedzieć na pytanie co tak naprawdę widzą kobiety w mężczyznach jeśli chodzi o fizyczność na pierwszy rzut oka. Czy pośladki wygrają z umysłem, a możę ich pięknie wypracowany godzinami na siłowni tors.

Wiadomym jest też, że to co nam się podoba zdecydowanie zależy od gustu np: mój typ z wyglądu to wysoki szczupły brunet z ładnym brzuszkiem,  charakter: opiekuńczy, zabawny, z duzym dystansem do siebie, inteligentny ale przede wszystkim musi mieć to COŚ.

Często nazywane „to coś w sobie” może teraz uda nam się bardziej precyzyjnie określić co to jest, dlatego by odpowiedzieć na te pytania chcemy przeprowadzić ankiety  na temat mężczyzn. Oczywiście trzeba przy tym mieć dystans do wyników, ale czyż nie przyjemnie jest oceniać mężczyzn? Czyż to nie wspaniała zabawa?

Seria ankiet rusza od połowy czerwca i potrwa 2 miesiące, po ich zakończeniu postaramy się narysować profil idealnego mężczyzny czytelniczek Epolka.

Zapraszamy do zabawy na www.epolka.pl

Redakcja Epolka.pl