Chilloo.pl podbija Europę

Znany serwis aukcyjny, dotychczas pod nazwą Alleaukcje.pl, wprowadza strategię rozwoju na rynki europejskie. W nowej, międzynarodowej odsłonie, portal znajdzie się pod witryną Chilloo.pl oraz Chilloo.eu.  Swój sukces w Polsce, serwis zawdzięcza znakomitej ofercie dla użytkowników, którzy mogą nabyć na aukcjach wysokiej jakości produkty i usługi nawet kilkakrotnie taniej niż w sklepach tradycyjnych i w innych serwisach internetowych.

Więcej możliwości Chilloo

Coraz większa ilość zadowolonych użytkowników stale korzystających z naszego systemu Alleaukcje.pl oraz doświadczenie zdobyte na polskim rynku zmusiło nas do wejścia na rynek Europy Zachodniej. – mówi Witold Szpak, odpowiedzialny za rozwój marki w Europie.

Serwis, funkcjonujący jeszcze pod nazwą Alleaukcje.pl, w ciągu ostatnich kliku miesięcy zdobył ponad 50 tys. użytkowników, co czyni go liderem na rynku tego typu serwisów aukcyjnych w Polsce. Uniwersalna pod kątem językowym nazwa – Chilloo – umożliwi ekspansję serwisu do takich krajów jak Austria, Niemcy czy Wielka Brytania.

Ile można zyskać licytując na aukcjach Chilloo?

Serwis umożliwia kupno produktów w cenach kilkakrotnie niższych od cen detalicznych. System aukcyjny wyróżnia się na tle konkurencji ilością wystawianych aukcji, ich wartością oraz produktami w wersjach limitowanych. W nowej odsłonie serwisu Chilloo na użytkowników czekają atrakcyjne produkty i usługi do nabycia, między innymi zostanie wprowadzona duża ilość aukcji z ofertami wycieczek oraz pakietów Spa.

– Duży wybór produktów oraz innowacyjne system będzie naszym atutem na ciężkim rynku zachodnim. Jesteśmy przygotowani logistycznie i finansowo na uruchomienie Chilloo w większości krajów Europy. Całość inwestycji zostanie zrealizowana z własnych środków. – podkreśla Witold Szpak.

Jak to działa?

System Chilloo działa na zasadzie otwartych aukcji, w których mogą brać udział pełnoletni użytkownicy. Uczestnicy aukcji licytują fabrycznie nowe przedmioty lub usługi, należące do serwisu lub firm współpracujących z Chilloo. Użytkownicy licytują przedmioty punktami Chilloo, które można wykupić w serwisie w atrakcyjnych pakietach rabatowych (1 Chillo standardowo kosztuje 50 groszy netto). Podbijając stawkę kliknięciem o wartość 1 Chilloo, przedłuża się czas trwania aukcji aż do ostatecznego jej zakończenia. Dzięki systemowi aukcyjnemu Chilloo jest szansa na nabycie wartościowych produktów i usług w bardzo atrakcyjnych cenach!

Więcej szczegółów na www.chilloo.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu