Zbliża się konferencja „Jak się robi PR w ochronie zdrowia”

Już w najbliższy piątek w sali konferencyjnej Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, odbędzie się II edycja Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Jak się robi PR w ochronie zdrowia”. Ogólnopolski Przegląd Medyczny oraz Centrum Zdrowia Dziecka zapraszają!

Jaki jest wizerunek polskiej służby zdrowia? Jak opinia publiczna ocenia pracę placówek medycznych? Czy można zrobić coś, aby poprawić obraz polskiej sceny medycznej? Na pewno tak. O konkretnych rozwiązaniach już po raz drugi rozmawiać będą przedstawiciele środowiska medycznego i dziennikarskiego. Wieloletni praktycy i wybitni specjaliści z zakresu komunikowania z mediami debatować będą między innymi na temat mechanizmów komunikowania się organizacji medycznych ze środowiskiem, Public Relations niepublicznych placówek zdrowotnych, metodach pracy rzeczników prasowych, relacjach z pracownikami, a przede wszystkim relacjach z mediami.

Wśród prelegentów pojawią się Tomasz Korkosz – rzecznik prasowy NIL, Jakub Gołąb – rzecznik prasowy Ministerstwa Zdrowia, Małgorzata Chrupała-Pniak z Uniwersytetu  Śląskiego, Małgorzata Wiśniewska z TVP i wielu innych. Konferencja , tak jak w ubiegłym roku, zakończy się panelem dyskusyjnym, z możliwością zadawania pytań prelegentom.

Ponadto w przerwach Konferencji uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych badań z zakresu:

  • poziomu glikemii i cholesterolu we krwi
  • wyliczenia masy ciała
  • pomiaru ciśnienia
  • indywidualnych porad żywieniowych
  • indywidualnych porad rehabilitacyjnych
  • indywidualnych porad psychologicznych

Każde z badań zostanie zakończone konsultacją i interpretacją wyników

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Akademii Elamed http://www.elamed.pl/oferta/akademia-elamed

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu